Impregnat do Kamienia

Impregnat do Kamienia - wybierz najlepszy dla siebie preparat do ochrony lub pielęgnacji kamienia. Impregnaty do kamienia zabezpieczają powierzchnię przed plamami, brudem, tłuszczem lub zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Dodatkowo w ofercie środki do czyszczenia kamienia naturalnego.

Impregnat do Kamienia Jest 54 produktów.

Podkategorie

 • Impregnat Akemi

  Impregnat AKEMI - środki niemieckiego producenta chemii do kamienia, od lat istniejącego na polskim rynku. AKEMI – niemiecki koncern produkujący impregnaty do kamienia, srodki ochrony kamienia oraz kleje i chemię do kamienia. Firma Akemi CHEMISCH Technische Spezialfabrik powstała 1933 w Dreźnie.

  Od tego czasu Akemi jest jednym z liderów w produkcji i dystrybucji środków ochrony kamienia naturalnego. Dzisiaj Akemi eksportuje swoje produkty do ponad 90 krajów na całym świecie i posiada zakłady dystrybucji w USA (Atlanta), Brazylii (São Paulo), Indiach (Bangalore) i Chinach (Bejing). W Polsce firma i impregnaty do kamienia Akemi znane są od lat `80. Swoją popularność i uznanie firma zaczęła zdobywać u polskich kamieniarzy pracujących za zachodnią granicą, którzy po dzień dzisiejszy uznają jakość tych produktów powiązaną z ich doświadczeniem przekazywanym kolejnym osobom pracującym w zawodzie. Produkty firmy AKEMI to wyższa półka impregnatów.

 • Impregnat Consil

  Impregnat Consil od polskiego producenta środków znanego m.in. z linii chemii Dynasil. Consil to producent specjalistycznych impregnatów do kamieni jest polską innowacyjną firmą i marką. Znając doświadczenia oraz ofertę producentów impregnatów zagranicznych CONSIL już na początku postawił na wydajność, skuteczność i trwałość swoich produktów. Impregnaty Consil dlatego mocno konkurują ceną i jakością z zagranicznymi wyrobami do impregnacji i ochrony kamienia, betonu i klinkieru.
  Coraz więcej kamieniarzy, którzy mieli styczność z innymi środkami ochrony kamienia, impregnacją i czyszczeniem kamienia, kostki brukowej czy klinkieru po wypróbowaniu marki CONSIL pozostało przy niej traktując te produkty jako spełniające wymagania i oczekiwania wymagających klientów i pokazując, że polskie marki potrafią wytwarzać produkty na wysokim poziomie technologicznym.

 • Impregnat Lux4stone

  Impregnat Lux4stone - linia zaawansowanych produktów ochrony i/lub pielęgnacji kamienia naturalnego przygotowana początkowo dla produktów marki Lux4home™. To jedyne na polskim rynku dedykowane środki do mycia umywalek z kamienia, impregnaty do otoczaków czy nagrobków.

na stronę
Pokazuje 25 - 48 z 54 elementów
Pokazuje 25 - 48 z 54 elementów