Dynasil® FX – zabezpieczenie przed plamami kamienia, gresu, betonu Zobacz większe

Dynasil® FX – zabezpieczenie przed plamami kamienia, gresu, betonu

Nowy produkt

Nowoczesny, w tym bezrozpuszczalnikowy impregnat ochronny przeciw plamom do chłonnych i polerowanych powierzchni z kamienia naturalnego (impregnat do blatów z kamienia, impregnat do nagrobków kamiennych, impregnat do parapetów z kamienia, impregnat do schodów i posadzek kamiennych) oraz gresu (impregnat do płytek gresowych) i betonu. Z zastosowaniem wewnątrz i zewnątrz.

Więcej szczegółów

45,00 zł brutto

  • 250 ml
  • 1 Litr
  • 5 Litrów

Zapłać wygodnie
Zapłać wygodnie

Więcej informacji

Opis produktu

Dynasil® FX – profesionalne zabezpieczenie przed plamami kamienia, gresu, betonu.

Dynasil® FX jest zaawansowanym impregnatem opartym na innowacyjnej technologii oleofobowych fluoropolimerów i związków powierzchniowo- czynnych. Posiada doskonałe właściwości ochronne o wyjątkowo szerokim spektrum działania. Dynasil® FX  wnika w powierzchnię i tworzy cieniutką warstwę ochronną w kapilarach i odsłoniętych porach materiału. Dynasil® FX dostarcza trwałą i transparentną ochronę wszystkim polerowanym, oszlifowanym, oraz nieobrobionym kamieniom naturalnym. Zapewnia doskonałą hydro – i oleofobowość, odporność na zaplamienia olami, kawą (nawet gorącą), sokami, ketchupem, winem, cytryną itp.Po zabiegu impregnacji powierzchnia staje się łatwa do czyszczenia.Wykorzystywany jest także jako zaawansowany i profesjonalny środek (o przedłużonym działaniu w porównaniu z innymi) do impregnowania nagrobków z granitu. Zaimpregnowanie nagrobków granitowych i kamiennych ułatwia czyszczenia i znacznie poprawia ochronę przed jakimikolwiek plamami.CECHY CHARAKTERYSTYCZNE■ Nie wytwarza powłoki na powierzchni
■ Nie widoczny po wyschnięciu
■ Po wyschnięciu nie stwarza zagrożenia w kontakcie z żywnością
■ Skuteczny wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
■ Do zastosowań profesjonalnych * 

 

* Ze względu na zawartość rozpuszczalników wymagane jest zachowanie szczególnej ostrożności i warunków podczas impregnacji wewnątrz pomieszczeń. Dlatego też wskazane jest aby impregnację wykonywały wyspecjalizowane firmy. Dodatkowe informacje na temat stosowania wewnątrz pomieszczeń znajdują się w Karcie technicznej produktu Dynasil® FX.

 

 

ZASTOSOWANIE

Dynasil® FX przeznaczony jest do impregnacji polerowanych, szlifowanych oraz nieobrobionych materiałów takich jak kamienie naturalne, nagrobki i grobowce, parapety z kamienia,gres i płytki gresowe, beton i ceramika. Polecany do zabezpieczenia powierzchni narażonych na zaplamienia olejami, i zabrudzenia i powstawanie plam.

 

WYDAJNOŚĆ

Wydajność w przypadku powierzchni polerowanych ok. 30-40 m2/L
W przypadku pozostałych powierzchni wydajność zależy od chłonności materiałów.

 

OPAKOWANIA:

Puszka 0,25 L
Puszka 1 L
Puszka 5 L

Produkty powiązane