Impregnaty Dynasil® Mineral

Nowy produkt

Dynasil® MINERAL jest gotową do użycia bezrozpuszczalnikową kompozycją szybko sieciujących hydrofobowych i oleofobowowych silanów. Przeznaczony do impregnacji wszelkiego rodzaju tynków, powłok malarskich na elewacjach, również w systemach ociepleń wrażliwych na rozpuszczalniki takich jak styropian.

Więcej szczegółów

70,00 zł brutto

  • 1 Litr
  • 5 Litrów
  • 30 Litrów

Zapłać wygodnie
Zapłać wygodnie

Więcej informacji

Opis produktu

Preparat do impregnacji ochronnej cienkowarstwowych tynków mineralnych i powłok malarskich, nadający powierzchni silne właściwości samoczyszczące.
Dynasil® MINERAL gwarantuje kompletną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, bez zmian kolorystyki na powierzchni, jednocześnie bardzo mocny „efekt perlenia” nadaje powierzchni silne właściwości samoczyszczące. Pokryte impregnatem fasady dłużej zachowują estetyczny wygląd i są bardziej odporne na porost mikroorganizmów.

Dynasil® Mineral posiada zdolność samoistnego reagowania z mineralnymi materiałami budowlanymi. Tworząca się substancja aktywna dzięki trwałemu wiązaniu chemicznemu z zabezpieczoną powierzchnią tworzy niewidoczną impregnacje ochronną o bardzo długotrwałym i skutecznym działaniu. Dzięki małej wielkości molekularnej cząsteczek impregnat nie zatyka porów i kapilar dzięki czemu nie zmienia właściwości „oddechowych” podłoża.

Cechy charakterystyczne

■ Skutecznie chroni przed powstawaniem nieestetycznych zacieków i trwałych zabrudzeń
■ Zapobiega powstawaniu grzybów i porostów
■ Chroni przed powstawaniem tłustych plam
■ Bardzo szybkie powstawanie efektu hydrofobowego
■ Skuteczność w przypadku małych pęknięć i szczelin (dezaktywacja rys)
■ Nie zmienia wygladu impregnowanych powierzchni
■ Do jednokrotnego nakładania

Przeznaczene:

Dynasil® MINERAL przeznaczony jest do impregnacji wszelkiego rodzaju tynków i powłok malarskich. Preparat przeznaczony jest do impregnacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Zużycie: od 8 do 12m2 z 1 kg (Zużycie środka zależy od chłonności materiału i techniki nakładania.)

OPAKOWANIA

Kanister 30kg
Kanister 5kg
Butelka 1kg

Produkty powiązane