Öl – und Fettentfernerpaste

Nowy produkt

Pasta do usuwania tłuszczu i oleju (Akemi Öl – und Fettentfernerpaste) – pasta zawiera środki absorpcyjne. Przeznaczona jest do usuwania plam z tłuszczu, oleju, wosku i/lub przebarwień brzegowych z wszystkich kamieni naturalnych i sztucznych a także innych materiałów mineralnych (np. kamienie sztuczne, konglomeraty etc).

Więcej szczegółów

62,00 zł brutto

  • 250 ml

Zapłać wygodnie
Zapłać wygodnie

Więcej informacji

Opis produktu

Pojemność 250ml.

Pasta (Akemi Öl – und Fettentfernerpaste) zawiera środki absorbcyjne do usuwania tłustych plam. Nadaje się do każego gatunku kamienia naturalnego, sztucznego i konglomeratów. Jest to bardzo skuteczny środek nawet przy bardzo mocnym zaplamieniu. Bezwonny, nie zawiera kwasów, ługów, wosku i silikonu. Lekka konsystencja podobna do kremu ułatwia stosowanie.

  • Środek dedykowany do usuwania plam tłuszczowych, olejowych, woskowych
  • Środek wykorzystywany także do usuwania przebarwień brzegowych ze wszystkich kamieni naturalnych i sztucznych oraz innych podobnych materiałów mineralnych.
  • Zawiera rozpuszczalnik i związki absorpcyjne chloru.
  • Kolorystyka preparatu – jasnoszary
  • Świetnie usuwa świeże plamy, mogą wystąpić trudności z usunięciem starych i zaschniętych plam.
  • Jedna z metod zastosowania na uporczywe plamy to nałożenie środka (Akemi Öl – und Fettentfernerpaste) bezpośrednio na plamę, przykrycie folią spożywczą i odstawieniu na noc.

Sposób użycia

Należy stosować na całkowicie suchąi oczyszczoną powierzchnię. Ewentualne zanieczyszczenia lub pozostałości np. z silikonu usunąć po wycięciu fug. Środek nalezy nanosić przy pomocy pędzla lub szpachli, warstwą przynajmniej 1,2 mm w temperaturze 5-25 st.C. Zostawić na 2-3 godziny na plamie aż utworzy się na jej powierzchni drobnoziarnisty proszek. Nadmiar zdrapać lub zetrzeć po wyschnięciu. Jeśli istnieje potrzeba, zabieg można powtórzyć. Odplamianie zakończyć umyciem powierzchni z zastosowaniem produktu Akemi do mycia, np. Akemi Steinreiniger lub Tripple Effect.

Informacje dodatkowe: Pasta do usuwania tłuszczu i oleju (Akemi Öl – und Fettentfernerpaste) doskonale nadaje się do pielęgnacji nagrobków z kamienia naturalnego, usuwania zanieczyszczeń po zniczach, źle dobranych pastach, etc.

Produkty powiązane