Stein-Lotion nabłyszczanie kamienia

Nowy produkt

Nabłyszczacz do kamienia (Stein-Lotion) – Środek pielęgnujący kamień na bazie olejów silikonowych, odporny na warunki atmosferyczne, nieżółknący Przeznaczony do polerowania gładko szlifowanych kamieni, zwiększa połysk na powierzchniach posadzek, blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów. Podtrzymuje działanie impregnacji.

Więcej szczegółów

37,00 zł brutto

  • 250 ml
  • 1 Litr
  • 5 Litrów

Zapłać wygodnie
Zapłać wygodnie

Więcej informacji

Opis produktu

Środek pielęgnujący kamień naturalny na bazie olejów silikonowych, odporny na warunki atmosferyczne, nieżółknący.

Zastosowanie Akemi Stein-Lotion:
Przeznaczony do polerowania gładko szlifowanych kamieni (granity, marmury, kwarcyty, terrazzo, metal, tworzywa), zwiększa połysk na powierzchniach posadzek, blatów kuchennych, umywalek z kamienia, blatów łazienkowych, parapetów. Nadaje się do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz.

Przedłuża działanie impregnacji, zachowując zdolność kamienia do oddychania. Środek wchodzi w reakcję z wilgotnością zawartą w powietrzu, tworząc warstwę ochronną. Niewielkie rysy i zadrapania stają się mniej widoczne – zwłaszcza na blatach i podłogach, schodach.

Sposób użycia

Powierzchnię należy dokładnie umyć, np. stosując Akemi Steinreiniger, następnie osuszyć. Cienką warstwę preparatu nanieść na powierzchnię przy pomocy ręcznika lub szmatki, następnie wypolerować kamień przy pomocy miękkiego materiału.

Produkty powiązane