Steinmilch – mleczko do kamienia

Nowy produkt

Akemi Mleczko do kamienia (Steinmilch) – środek pielęgnujący nie zawierający
rozpuszczalników, emulsja woskowa wzmocniona polimerami. Przeznaczony do odświeżania matowych powierzchni kamiennych, tworzy mikroskopijną warstwę ochronną ułatwiającą pielęgnację. Regularnie stosowany zabezpiecza przed wnikaniem wody i zabrudzeń. Stosowany wewnątrz.

Pojemność 1 l, 5 l.

Więcej szczegółów

73,00 zł brutto

  • 1 Litr
  • 5 Litrów

Zapłać wygodnie
Zapłać wygodnie

Więcej informacji

Opis produktu

Akemi Steinmilch (mleczko – wosk do kanienia) Środek pielęgnujący nie zawierający rozpuszczalników, emulsja woskowa wzmocniona polimerami.

Zastosowanie Akemi wosk do kamienia:
Przeznaczony do odświeżania, nabłyszczania i regenerowania matowych powierzchni kamiennych, tworzy mikroskopijną warstwę ochronną ułatwiającą pielęgnacje. Regularnie stosowany zabezpiecza przed wnikaniem wody i zabrudzeń.

Stosowany tylko wewnątrz.

Środek Akemi Steinmilch zawiera wysokowartościową emulsję woskową, wzmocnioną polimerami i wzbogaconą środkami zapachowymi. Powierzchnia po zastosowaniu środka jest błyszcząca ale nie śliska, kolor jest widocznie pogłębiony. Steinmilch sprawia, że wnikanie zabrudzeń jest utrudnione. Środek doskonale nadaje się do pielęgnacji polerowanych i szlifowanych granitów, marmurów, trawertynu, gresu, terrazzo wewnątrz budynków – parapetów, podłóg i schodów z kamienia, blatów czy innych produktów. W przypadku porowatej i wysokonasiąkliwej powierzchni pielęgnację należy powtórzyć.

Zalecany sposób użycia:

Podłoże gruntownie zmyć przy użyciu np. Akemi Steinreiniger i pozostawić do wyschnięcia. Następnie należy nanieść cienką warstwę ręcznikiem, pędzlem lub mopem i wypolerować powierzchnię przed jej całkowitym wyschnięciem miękkim materiałem. W razie potrzeby powtórzyć zabieg. 1-2 dni po zastosowaniu, powierzchni nie zmywać. Przy polerowanej, trudno-nasiąkliwej powierzchni rozcieńczyć w stosunku od 1:1 do 1:3 z wodą. W celu utrzymania połysku posadzki należy co 5 mycie dolać 1 szklankę (250 ml) na 10 litrów wody.

Produkty powiązane