Zestaw do pielęgnacji konglomeratów Zobacz większe

Zestaw do pielęgnacji konglomeratów

Nowy produkt

Zestaw do czyszczenia konglomeratu. Akemi Zestaw do pielęgnacji konglomeratów / kwarcu. Zawartość 3 preparatów do pielęgnacji czyszczenia i ochrony kwarców / konglomeratów kwarcowych w przeźroczystym opakowaniu. W zestawie korzystniej!

Więcej szczegółów

175,00 zł brutto

  • Zestaw

Więcej informacji

Czyszczenie konglomeratu.

Profesjonalny zestaw do czyszczenia, pielęgnacji i zabezpieczania elementów z kwarcytów - konglomeratów, m.in. do czyszczenia i pielęgnacji blatów kwarcowych, czyszczenia i pielęgnacji zlewozmywaków z kwarcu, czyszczenia zlewów kuchennych z kwarcu i konglomeratu, lad recepcyjnych z konglomeratu, płytek i tym podobnych powierzchni.

W skład zestawu pielęgnacyjnego wchodzą:

Akemi Quartz Clean & Care - preparat w sprayu służący do okresowego mycia i pielęgnacji konglomeratów kwarcowych. Służy do usuwania niewielkich plam i zabrudzeń z powierzchni kamienia.

Akemi Quartz Intensive Cleaner - środek w spryskiwaczu do intensywnego czyszczenia powierzchni z konglomeratów kwarcowych.

Akemi Quartz Polish - nabłyszcza dodatkowo polerowane powierzchnie. Nie żółknie, odporny na działanie warunków zewnętrznych, po wyschnięciu nie kleisty.

Kod produktu 11946

Produkty powiązane