Dynasil® Renowal KR – usuwanie wykwitów i resztek cementu z klinkieru

Nowy produkt

Dynasil® Renowal KR to koncentrat silnie czyszczący wykwity z m.in z klinkieru i kamienia oraz resztki cementu, fugi etc.

Dynasil® Renowal KR to bardzo soncentrowany silnie oddzialujący preparat do usuwania wykwitów, nalotów cementowych, wapiennych i bardzo uporczywych zabrudzeń z powierzchni cegieł klinkierowych i kamienia.

Więcej szczegółów

41,00 zł brutto

  • 1 Litr
  • 5 Litrów
  • 30 Litrów

Więcej informacji

Dynasil® Renowal KR – usuwanie wykwitów i resztek cementu z klinkieru

Środek do usuwania wykwitów i cementu Dynasil® Renowal KR jest koncentratem. To silnie działający, zawierający kwasy oraz związki powierzchniowo czynne specjalny preparat do usuwania wykwitów, nalotów cementowych, wapiennych oraz uporczywych zabrudzeń z powierzchni ceramicznych odpornych na działanie kwasów, takich jak płytki i płyty ceramiczne, cegły klinkierowe i płytki klinkierowe. Dynasil® Renowal KR jest również doskonałym preparatem do czyszczenia powierzchni betonowych, kamieni naturalnych, sztucznych itp

Wykorzystywany do  oczyszczania ogrodzeń z cegły klinkierowej, elewacji z klinkieru, murów i ogrodzeń z kamienia naturalnego.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

■ Usuwa i neutralizuje wykwity na cegłach klinkierowych
■ Bardzo mocne i szybkie działanie
■ Samoczynnie działający
■ Do stosowania na zewnątrz pomieszczeń

Zastosowanie Dynasil® Renowal KR:

Środek Dynasil® Renowal KR usuwa wykwity na murach, schodach cegle, tynkach czy elewacji, czyści zaschniętą zaprawę cementowo wapienną, fugę czy kleje.

 

WYDAJNOŚĆ

Koncentrat czyszczący Dynasil® Renowal KR należy rozcieńczyć wodą w proporcji od 1:5 do 1:10 w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni
Wydajność z 1 litra koncentratu po rozcieńczeniu – od 20 do 50 m2.

 

OPAKOWANIA

Butelka 1L
Kanister 30L

Produkty powiązane