Czyszczenie Kamienia

Środek do Czyszczenia Kamienia - wybierz najlepszy dla siebie preparat do czyszczenia i pielęgnacji kamienia naturalnego i sztucznego. Środki do czyszczenia kamienia i pielęgnacji podzielone wg producentów. Codzienna chemia do kamienia.

Czyszczenie Kamienia Jest 42 produktów.

Podkategorie

 • Usuwanie fug i zapraw

  Czym usunąć zaprawę z kamienia?

  Usuwanie fug i zapraw z kamienia naturalnego i sztucznego jest proste jeśli użyjemy odpowiednich preparatów. Wybierz odpowiedni środek i zobacz jak łatwo usunąć zaprawę z kamienia, zaschiętą fugę z kamienia, wykwity na kamieniu, wapno z kamienia itp. Nasze środki sprawiają że pozbycie się zaschniętego kleju z kamienia jest proste.

 • Usuwanie plam z kamienia

  Jak usunąć tłuste plamy z kamienia?


  Usuwanie plam z kamienia dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów jest proste i skuteczne. Jak pozbyć się plamy z kamienia naturalnego, plamy z podłogi marmurowej, plamy z parapetu lub plamy z blatu? Mamy preparaty usuwające tłuste, mokre, świecące się plamy na kamieniu oraz środki zapobiegające tworzeniu się plamom na kamieniach.

 • Pielęgnacja Nagrobków

  Pielęgnacja Nagrobków


  Pielęgnacja Nagrobków - preparaty do pielęgnacji nagrobków i Impregnaty do nagrobków. Środki do czyszczenia i pielęgnacji nagrobków oraz preparaty zabezpieczające nagrobki przed zabrudzeniami i/lub zanieczyszczeniami atmosferycznymi, zabrudzeniami z roślin, zniczy etc.

 • Czyszczenie blatów z...

  Preparaty do mycia i pielęgnacji blatów z kamienia naturalnego i sztucznego. Płyny odpowiadające na pytanie czym myć blat z kamienia naturalnego w co dziennym sprzątaniu jak i gruntownym myciu. Środki do pielęgnacji blatów kuchennych i blatów łazienkowych.

 • Mycie i pielęgnacja...

  Mycie i pielęgnacja kamienia w co dziennym użytkowaniu. Preparaty do mycia i dbania o podłogi i schody z kamienia naturalnego lub sztucznego. Koncentraty do pielęgnacji małych i dużych powierzchni z kamienia.

 • Usuwanie roślin i...

  Usuwanie roślin i porostów z kamienia takich jak mchy, glony, trawy.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów