Wyjątkowym kamieniem i dbaniem o niego w szczególny sposób zajmujemy się od wielu lat jako firma i marka Lux4home™. Od dawna zajmujemy się także produkcją takich ekskluzywnych artykułów jak kamienne umywalki, otoczaki, mozaiki kamienne, reliefy – płaskorzeźby z kamienia: www.Lux4home.com . Te wysokiej klasy produkty nauczyły nas szczególnej dbałości o kamień – który przez swoją trwałość i umiejętną pielęgnacje pozostaje z nami na zawsze.

Sklep Impregnatdokamienia.pl powstał aby naszym Klientom zapewnić pełen serwis na najwyższy poziomie. Dlatego oprócz wykorzystania naszej wiedzy dotyczącej kamienia, pielęgnacji kamienia, dbania o niego zapewniamy także sprawdzone, przetestowane i wybrane produkty renomowanych firm w Europie.

Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek wątpliwości czym czyścić umywalki z kamienia, czym czyścić mozaiki kamienne, czy impregnować mozaiki, jak impregnować kamień, jak ma wyglądać czyszczenie blatu granitowego, czym impregnować schody z kamienia a jaki jest dobry impregnat do parapetów albo zastanawiają się Państwo czy istnieje preparat do mycia umywalek z kamienia – zapraszamy do nas. Na wszystko odpowiemy i pomożemy w doborze właściwego preparatu.

Założeniem podczas doboru produktów do sklepu Impregnatdokamienia.pl było oferowanie i sprzedawanie tylko impregnatów, które pozytywnie przeszły nasze osobiste testy i sprawdziły się ponad przeciętnie na naszych produktach. Mimo licznych propozycji poszerzenia asortymentu nie zgodziliśmy się na produkty, których jakość nie odpowiada naszym kryteriom.

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.