Chemia kamieniarska

Chemia kamieniarska - profesjonalne środki chemiczne do działalności przemysłowej, zawodowej. To produkty typu: płyn do usuwania zaprawy cementowej z kamienia, płyn do usuwania impregnatu z kamienia (gdy zastosujesz niewłaściwy impregnat), kleje do kamienia, usuwanie epoksydów z kamienia, wosku albo środki niwelujące rysy na kamieniu, pęknięcia ...

Chemia kamieniarska - profesjonalne środki chemiczne do działalności przemysłowej, zawodowej. To produkty typu: płyn do usuwania zaprawy cementowej z kamienia, płyn do usuwania impregnatu z kamienia (gdy zastosujesz niewłaściwy impregnat), kleje do kamienia, usuwanie epoksydów z kamienia, wosku albo środki niwelujące rysy na kamieniu, pęknięcia kamienia.

Więcej

Chemia kamieniarska Jest 47 produktów.

Podkategorie

 • Impregnat Antypoślizgowy

  Impregnat Antypoślizgowy - wybierz właściwy produkt zmieniający właściwości antypoślizgowe powierzchni kamienia. Preparaty antypoślizgowe podzielone wg producentów. Preparaty do matowienia kamienia.

 • Klej do kamienia

  Kleje do kamienia.


  Kleje do kamienia profesjonalne środki do klejenia kamienia. Transparentne i kolorowe kleje do kamieni naturalnych i sztucznych. Wypełniacze kamienia dla amatorskich i profesjonalnych działań. Preparaty do uzupełniania ubytków w kamieniu oraz pasty barwiące do kamienia.

 • Pasty polerskie do...

  Pasty polerskie do kamienia Akemi

  Pasty polerskie do kamienia - chemia kamieniarska do kamienia. Pasty polerujące kamień. Produkty pozwalajające odnowić kamień, nadać połysk na kamieniu.

 • Impregnat do nagrobków

  Impregnaty do nagrobków.

  Impregnowanie nagrobków profesjonalnymi środkami. Impregnaty do nagrobków kamiennych i nagrobków granitowych zabezpieczające przed plamami z wosku, gorącym woskiem, odchodami ptaków, porostami z mchu i porostów zielonych. Zastosowanie odpowiednich impregnatów do nagrobków ułatwia utrzymanie grobu w czystości, ułatwia mycie i sprzątanie oraz zabezpiecza kamień przed trwałymi zabrudzeniami na długi czas.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 47 elementów