Impregnat do kamienia na bazie wody bezwonny AKEMI Anti-Fleck W
Impregnat na plamy kamienia Anti-Fleck W
Impregnat na plamy kamienia Anti-Fleck W
Impregnat do kamienia na bazie wody...
Impregnat na plamy kamienia Anti-Fleck W
Impregnat na plamy kamienia Anti-Fleck W

Impregnat do kamienia na bazie wody bezwonny AKEMI Anti-Fleck W

InPKA-Fw
W magazynie
64,00 zł
Brutto

Idealny do szybkiego działania. Nie ważne czy wymyta podłoga, skończony montaż. Można od razu impregnować. Chroni przed plamami, tłuszczem świeżo wymyte lub mokre powierzchnie kamienia.
Przeznaczony do zabezpieczenia posadzek, płyt stołowych, blatów kuchennych i łazienkowych z kamieni naturalnych i sztucznych przed wnikaniem wody, tłuszczów, olejów i substancji kolorowych.

Opakowanie
  • 250 ml
  • 1 Litr
  • 5 Litrów

 

Opis Impregnatu Antyplama W

Impregnat idealny do powierzchni wilgotnych, takich które nie mogą wyschnąć lub gdzie nawet na chwilę nie może być zastosowany impregnat na bazie rozpuszczalników (w miejscach bardzo nefralgicznych lub bardzo delikatnych).

Impregnat na bazie polimerów rozpuszczonych w wodzie, odporny na warunki atmosferyczne.

Stosowany wewnątrz i na zewnątrz bez zastrzeżeń w kontakcie z żywnością. Kamień po impregnacji zachowuje zdolność oddychania. Zawiera minimalne ilości rozpuszczalników, mała intensywność zapachowa.


Akemi Antifleck W impregnat na plamy do miejsc szczególnych


Antyplama W (na bazie wody) impregnacja na bazie roztworu rozpuszczonego w wodzie, po stwardnieniu produkt jest nieszkodliwy dla zdrowia w kontakcie z produktami spożywczymi (certyfikat zewnętrznego niemieckiego instytutu badawczego).

Początek działania ochronnego (20°C): 1 - 2 h. Specjalny impregnat odpychający wodę, tłuszcz i olej. Stosowany do zabezpieczania podłóg, blatów i powierzchni roboczych wykonanych z chłonnego kamienia naturalnego i sztucznego (m.in. marmur, kamień, piaskowiec, gres szlachetny). Do wnętrz i na zewnątrz. Zapobiega plamieniu kamienia lub znacznie ułatwia usuwanie plam, kamień zachowuje zdolność oddychania.
(!) Produkt nie zawiera rozpuszczalników i ma jedynie słaby zapach, dlatego idealnie nadaje się do stosowania w już użytkowanych pomieszczeniach. Znakomicie nadaje się do aplikacji na wilgotne powierzchnie. Nadaje się również do powierzchni cotto, terakoty i terres, a także do nieglazurowanych płytek ceramicznych i cegieł.

Porada: słabszy niż antifleck nano effect, albo antifleck super.


Opakowania:
250ml nr kat 10856
1L nr kat. 10857*
5L nr kat.10858*

Impregnowanie kamienia wilgotnego lub mokrego. Impregnat na wodzie - stosować na lekko wilgotne podłoże. Nie musisz się martwić że kamień dopiero umyty i jeszcze nie wysechł - można go impregnować. Zabezpiecza przed plamami, tłuszczami i innymi zabrudzeniami.


Idealny w sytuacjach gdy:
- powierzchnia kamienia wymyta i szybko trzeba zaimpregnować
- koniec montażu, bez konieczności na wyschnięcie można impregnować
- kamień na zewnątrz zaraz po deszczu
- szybka impregnacja kamienia
- czym zaimpregnować wilgotny kamień


POBIERZ KARTA PRODUKTU - AKEMI ANTI-FLECK SUPER

Brak komentarzy

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.