Płyn do mycia kamienia bez smug AKEMI Crystal Clean - KONCENTRAT

Nowy produkt

Akemi Crystal Clean - płyn do czyszczenia kamienia. Płyn do codziennego mycia lekkich zabrudzeń z polerowanych powierzchni kamieni naturalnych i sztucznych. Akemi Crystal Clean jest gotowym do użycia środkiem do codziennego mycia niewielkich zabrudzeń na wszystkich rodzajach kamieni naturalnych i sztucznych oraz cegły klinkierowej, ceramiki itp.

Więcej szczegółów

59,50 zł brutto

  • 500 ml
  • 1 Litr
  • 5 Litrów

Więcej informacji

Akemi Crystal Clean - płyn do czyszczenia kamienia

Wolny od kwasów i zasad środek czyszczący na bazie tensydów, środków wzmacniających, perfumowany, zawierający alkohol, nie zawierajacy fosforanów, ulega biodegradacjji. Służy do codziennego czyszczenia niewielkich zabrudzeń jak np: tłuste smugi, pozostałe ślady na kamieniu naturalnym, sztucznym, ceramice
oraz klinkierze. Myje podłogi z kamienia, schody, ściany, mozaiki kamienne, umywalki z kamienia itp. Płyn do czyszczenia Crystal Clean jest gotowym do użycia środkiem do codziennego mycia niewielkich zabrudzeń na wszystkich rodzajach kamieni naturalnych i sztucznych oraz cegły klinkierowej, ceramiki. Czyści do połysku, szybko schnący.

Zastosowanie Akemi Crystal Clean:

Środek do czyszczenia kamienia Crystal Clean czyści powierzchnię szybko wysychając nie pozostawiając na powierzchni smug. Usuwa niewielkie pozostałości z osadu kamiennego. Produkt ten przy częstym stosowaniu nie pozostawia warstw na powierzchni. po utwardzeniu produkt jest bezpieczny w kontakcie z żywnością - co potwierdzają testy przeprowadzone przez niezależny instytut badawczy. Nadaje się też zatem do mycia umywalek i wanien z kamienia.

W skrócie: do wysoko polerowanego kamienia mycie - aby nie zostały smugi, Podobny produkt Steinseife ma lekki wosk a ten nie i szybciej odparowuje, łatwiej go dopolerować. Dedykowany też do konglomeratu, gresu i płytek o ciemnym i polerowanym kolorze.

Instrukcja stosowania Akemi Crystal Clean:


1. Przed użyciem wstrząsnąć , następnie otworzyć końcówkę spryskiwacza.
2. Równomiernie spryskać czyszczoną powierzchnię.
3. Czyścić powierzchnię czystą nasiąkliwą ściereczką.


Po wykorzystaniu środka dokładnie opróżnić butelkę.
Powyższe uwagi zostały opracowane zgodnie z najnowszym stanem wiedzy naszej firmy. Jednak brak kontroli przy stosowaniu produktów powoduje,że firma nie bierze odpowiedzialności za uzyskany efekt. Każdorazowo zaleca się przeprowadzenie próby przy pierwszym użyciu na niewielkim fragmencie.


Jeśli zastanawiasz się nad pytaniami:
- czym myć marmur na podłodze
- Jak i czym czyścić polerowany kamień
- co do mycia podłogi z kamienia
- czym myć podłogi i schody z kamienia
- czym myć marmury


Opakowanie:
0,5L spryskiwacz nr katalogowy 10954
1L nr katalogowy 10955
oraz 5L kanister nr katalogowy 10956

POBIERZ KARTA PRODUKTU - AKEMI CRYSTAL CLEAN

Produkty powiązane