Mleczko do pielęgnacji i nabłyszczania kamienia AKEMI Steinmilch
Steinmilch – mleczko do kamienia
Steinmilch – mleczko do kamienia
Mleczko do pielęgnacji i...
Steinmilch – mleczko do kamienia
Steinmilch – mleczko do kamienia

Mleczko do pielęgnacji i nabłyszczania kamienia AKEMI Steinmilch

S-MdK
W magazynie
93,00 zł
Brutto

Akemi Mleczko do kamienia (Steinmilch) – środek pielęgnujący nie zawierający rozpuszczalników, emulsja woskowa wzmocniona polimerami. Przeznaczony do odświeżania matowych powierzchni kamiennych, tworzy mikroskopijną warstwę ochronną ułatwiającą pielęgnację. Regularnie stosowany zabezpiecza przed wnikaniem wody i zabrudzeń. Stosowany wewnątrz. Akemi Steinmilch (mleczko – wosk do kanienia).

 

Akemi Steinmilch (mleczko – wosk do kanienia)


Skoncentrowana wysokiej jakości emulsja woskowa na bazie wody o podwyższonej zawartości polimerów, pozbawiona rozpuszczalników, z nieznaczną intensyfikacją koloru.
Tworzy powłokę ochronną, która jest niezwykle odporna na zużycie i sama w sobie błyszcząca. Rozjaśnia matowe powierzchnie i ułatwia ich czyszczenie oraz odpycha wodę i zabrudzenia. Do użytku w pomieszczeniach. Nadaje się również do powierzchni cotto, terakoty i lastryko, a także do nieglazurowanych płytek ceramicznych i cegieł. Bardzo często wykorzystywany do mycia płytek ceramicznych i gresowych.


Akemi Steinmilch (mleczko – wosk do kanienia) Środek pielęgnujący nie zawierający rozpuszczalników, emulsja woskowa wzmocniona polimerami.

Mleczko do kamienia jest z zawartością wosku. Najlepiej stosować np co 5 mycie i/lub gdy chcemy odssieżyć kolor kamienia na podłodze

Zastosowanie Akemi wosk / mleczko do pielęgnacji kamienia:


Przeznaczony do odświeżania, nabłyszczania i regenerowania matowych powierzchni kamiennych, tworzy mikroskopijną warstwę ochronną ułatwiającą pielęgnacje. Regularnie stosowany zabezpiecza przed wnikaniem wody i zabrudzeń.

Stosowany tylko wewnątrz.

Środek Akemi Steinmilch zawiera wysokowartościową emulsję woskową, wzmocnioną polimerami i wzbogaconą środkami zapachowymi. Powierzchnia po zastosowaniu środka jest błyszcząca ale nie śliska, kolor jest widocznie pogłębiony. Steinmilch sprawia, że wnikanie zabrudzeń jest utrudnione. Środek doskonale nadaje się do pielęgnacji polerowanych i szlifowanych granitów, marmurów, trawertynu, gresu, terrazzo wewnątrz budynków – parapetów, podłóg i schodów z kamienia, blatów czy innych produktów. W przypadku porowatej i wysokonasiąkliwej powierzchni pielęgnację należy powtórzyć.

Zalecany sposób użycia:

Zanim zaaplikujesz mleczko do pielęgnacji kamienia należy podłoże gruntownie zmyć przy użyciu np. Akemi Steinreiniger i pozostawić do wyschnięcia. Następnie należy nanieść cienką warstwę ręcznikiem, pędzlem lub mopem i wypolerować powierzchnię przed jej całkowitym wyschnięciem miękkim materiałem. W razie potrzeby powtórzyć zabieg. 1-2 dni po zastosowaniu, powierzchni nie zmywać. Przy polerowanej, trudno-nasiąkliwej powierzchni rozcieńczyć w stosunku od 1:1 do 1:3 z wodą. W celu utrzymania połysku posadzki należy co 5 mycie dolać 1 szklankę (250 ml) na 10 litrów wody.

 

Wydajność 15-30 m2 (nie rozcieńczony)
Kolor: mleczno- biały


Idealny dla następujących zagadnień:
- jak odświeżyć kolor kamienia na podłodze
- odświeżenie koloru kamienia na podłodze
- woskowanie podłogi z kamienia
- jak odświeżyć posadzkę z kamienia
- czym nabłyszczyć podłogę z kamienia
- jak odnowić granit
- czym myć płytki ceramiczne bez smug
- co do mycia płytekDodatkowe informacje techniczne do Akemi Steinmilch:

- Powierzchnia: Drobnoszlifowana, szlifowana, satynowana, antyczna
- Baza chemiczna: Na bazie wody
- Sposób aplikacji: Mop, skóra jagnięca, podkładka, Flex, szlifierka kątowa, maszyna jednotarczowa, ścierka
- Stężenie: koncentrat
- Wartość PH: PH neutralne
- Zwiększenie połysku na: Posadzka
- Materiał: Kamień naturalny, Marmur i wapień, Granit, Lastryko, Cotto, płytki ceramiczne i gresowe
Obszar zastosowania: Podłogi i schody

Brak komentarzy

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.