Mleczko do pielęgnacji i nabłyszczania kamienia AKEMI Steinmilch

Nowy produkt

Akemi Mleczko do kamienia (Steinmilch) – środek pielęgnujący nie zawierający rozpuszczalników, emulsja woskowa wzmocniona polimerami. Przeznaczony do odświeżania matowych powierzchni kamiennych, tworzy mikroskopijną warstwę ochronną ułatwiającą pielęgnację. Regularnie stosowany zabezpiecza przed wnikaniem wody i zabrudzeń. Stosowany wewnątrz. Akemi Steinmilch (mleczko – wosk do kanienia).

Więcej szczegółów

73,00 zł brutto

  • 1 Litr
  • 5 Litrów

Więcej informacji

Akemi Steinmilch (mleczko – wosk do kanienia)

Akemi Steinmilch (mleczko – wosk do kanienia) Środek pielęgnujący nie zawierający rozpuszczalników, emulsja woskowa wzmocniona polimerami.

Mleczko do kamienia jest z zawartością wosku. Najlepiej stosować np co 5 mycie i/lub gdy chcemy odssieżyć kolor kamienia na podłodze

Zastosowanie Akemi wosk / mleczko do pielęgnacji kamienia:


Przeznaczony do odświeżania, nabłyszczania i regenerowania matowych powierzchni kamiennych, tworzy mikroskopijną warstwę ochronną ułatwiającą pielęgnacje. Regularnie stosowany zabezpiecza przed wnikaniem wody i zabrudzeń.

Stosowany tylko wewnątrz.

Środek Akemi Steinmilch zawiera wysokowartościową emulsję woskową, wzmocnioną polimerami i wzbogaconą środkami zapachowymi. Powierzchnia po zastosowaniu środka jest błyszcząca ale nie śliska, kolor jest widocznie pogłębiony. Steinmilch sprawia, że wnikanie zabrudzeń jest utrudnione. Środek doskonale nadaje się do pielęgnacji polerowanych i szlifowanych granitów, marmurów, trawertynu, gresu, terrazzo wewnątrz budynków – parapetów, podłóg i schodów z kamienia, blatów czy innych produktów. W przypadku porowatej i wysokonasiąkliwej powierzchni pielęgnację należy powtórzyć.

Zalecany sposób użycia:

Zanim zaaplikujesz mleczko do pielęgnacji kamienia należy podłoże gruntownie zmyć przy użyciu np. Akemi Steinreiniger i pozostawić do wyschnięcia. Następnie należy nanieść cienką warstwę ręcznikiem, pędzlem lub mopem i wypolerować powierzchnię przed jej całkowitym wyschnięciem miękkim materiałem. W razie potrzeby powtórzyć zabieg. 1-2 dni po zastosowaniu, powierzchni nie zmywać. Przy polerowanej, trudno-nasiąkliwej powierzchni rozcieńczyć w stosunku od 1:1 do 1:3 z wodą. W celu utrzymania połysku posadzki należy co 5 mycie dolać 1 szklankę (250 ml) na 10 litrów wody.

 

Wydajność 15-30 m2 (nie rozcieńczony)
Kolor: mleczno- biały


Idealny dla następujących zagadnień:
- jak odświeżyć kolor kamienia na podłodze
- odświeżenie koloru kamienia na podłodze
- woskowanie podłogi z kamienia
- jak odświeżyć posadzkę z kamienia
- czym nabłyszczyć podłogę z kamienia
- jak odnowić granit

Produkty powiązane