Zestaw do pielęgnacji i impregnacji konglomeratów, kwarcu, corianu

Nowy produkt

Czyszczenie konglomeratu.


Zestaw do czyszczenia konglomeratu. Akemi Zestaw do pielęgnacji konglomeratów / kwarcu. Zawartość 3 preparatów do pielęgnacji czyszczenia i ochrony kwarców / konglomeratów kwarcowych w przeźroczystym opakowaniu. W zestawie korzystniej! Skuteczny środek do mycia i czyszczenia konglomeratu, (zlewu z granitu, blat z konglomeratu itp)

Więcej szczegółów

175,00 zł brutto

  • Zestaw

Więcej informacji

Czyszczenie konglomeratu.

Profesjonalny zestaw do czyszczenia, pielęgnacji i zabezpieczania elementów z kwarcytów - konglomeratów, m.in. do czyszczenia i pielęgnacji blatów kwarcowych - blatów z konglomeratu, czyszczenia i pielęgnacji zlewozmywaków z kwarcu i granitu, czyszczenia zlewów kuchennych z kwarcu i konglomeratu, lad recepcyjnych z konglomeratu, płytek i tym podobnych powierzchni.

W skład zestawu pielęgnacyjnego wchodzą:

Akemi Quartz Clean & Care - preparat w sprayu służący do okresowego mycia i pielęgnacji konglomeratów kwarcowych. Służy do usuwania niewielkich plam i zabrudzeń z powierzchni kamienia. Ten środek czyści i myje zlewy z konglomeratu, zlewy granitowe, blat z konglomeratu, parapety z konglomeratu itp

Akemi Quartz Intensive Cleaner - środek w spryskiwaczu do intensywnego czyszczenia powierzchni z konglomeratów kwarcowych. Usuwa trwałe zabrudzenia z blatów z konglomeratu, zlewów, parapetów, lad recepcyjnych, umywalki z konglomeratu.

Akemi Quartz Polish - nabłyszcza dodatkowo polerowane powierzchnie. Nie żółknie, odporny na działanie warunków zewnętrznych, po wyschnięciu nie kleisty. Pozwala zabezpieczyć przed brudzeniem się i nadaje nową świeżość, odnawia powierzchnię blatów z konglomeratu, zlewów granitowych i z konglomeratu, parapetów, umywalek itp.

Kod produktu 11946


Sprawdzony przepis na pielęgnację / renowację konglomeratu - sztucznego granitu:
AKEMI Quartz Intensive Cleaner - do usunięcia dużych i głębokich plam na konglomeracie i gruntownego wymycia. Używaj gdy potrzeba.
AKEMI Quartz polish - obecnie przeglądasz: tworzy silikonową powierzchnię ochronną na konglomeracie zabezpieczając przed plamami i utratą poleru. Używaj raz na 2-3 miesiące.
AKEMI Quartz Clean & Care - używaj do codziennej pielęgnacji aby utrwalać ochronę.

lub wybierz wszystko w zestawie który przeglądasz: Zestaw do pielęgnacji konglomeratów


Idealny produkt gdy szukasz odpowiedzi na pytania:
- plamy na konglomeracie, jak czyścić
- jak czyścić brodzik z konglomeratu
- renowacja konglomeratu
- blat z konglomeratu granitowego jak dbać
- parapety z konglomeratu jak czyścić 
- pielęgnacja konglomeratu - czym?
- jak dbać o konglomerat

Produkty powiązane