Impregnat do Kamienia

Impregnat do Kamienia - wybierz najlepszy dla siebie preparat do ochrony lub pielęgnacji kamienia. Impregnaty do kamienia zabezpieczają powierzchnię przed plamami, brudem, tłuszczem lub zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Dodatkowo w ofercie środki do czyszczenia kamienia naturalnego. Mamy tu preparaty typu impregnat do kamienia naturalnego i sz...

Impregnat do Kamienia - wybierz najlepszy dla siebie preparat do ochrony lub pielęgnacji kamienia. Impregnaty do kamienia zabezpieczają powierzchnię przed plamami, brudem, tłuszczem lub zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Dodatkowo w ofercie środki do czyszczenia kamienia naturalnego. Mamy tu preparaty typu impregnat do kamienia naturalnego i sztucznego, impregnaty wzmacniające kolor kamienia, impregnaty na kamień polerowany i płomieniowany. Trwała ochrona powierzchni kamienia przez kilka lat. Impregnaty odporne na działanie wody i UV.

Więcej

Impregnat do Kamienia Jest 85 produktów.

Podkategorie

 • Impregnat Akemi

  Impregnat AKEMI - środki niemieckiego producenta chemii do kamienia, od lat istniejącego na polskim rynku. AKEMI – niemiecki koncern produkujący impregnaty do kamienia, srodki ochrony kamienia oraz kleje i chemię do kamienia. Firma Akemi CHEMISCH Technische Spezialfabrik powstała 1933 w Dreźnie.

  Od tego czasu Akemi jest jednym z liderów w produkcji i dystrybucji środków ochrony kamienia naturalnego. Dzisiaj Akemi eksportuje swoje produkty do ponad 90 krajów na całym świecie i posiada zakłady dystrybucji w USA (Atlanta), Brazylii (São Paulo), Indiach (Bangalore) i Chinach (Bejing). W Polsce firma i impregnaty do kamienia Akemi znane są od lat `80. Swoją popularność i uznanie firma zaczęła zdobywać u polskich kamieniarzy pracujących za zachodnią granicą, którzy po dzień dzisiejszy uznają jakość tych produktów powiązaną z ich doświadczeniem przekazywanym kolejnym osobom pracującym w zawodzie. Produkty firmy AKEMI to wyższa półka impregnatów.

 • Impregnat Consil

  Impregnaty Consil.


  Impregnat Consil od polskiego producenta środków znanego m.in. z linii chemii Dynasil. Consil to producent specjalistycznych impregnatów do kamieni jest polską innowacyjną firmą i marką. Znając doświadczenia oraz ofertę producentów impregnatów zagranicznych CONSIL już na początku postawił na wydajność, skuteczność i trwałość swoich produktów. Impregnaty Consil dlatego mocno konkurują ceną i jakością z zagranicznymi wyrobami do impregnacji i ochrony kamienia, betonu i klinkieru.
  Coraz więcej kamieniarzy, którzy mieli styczność z innymi środkami ochrony kamienia, impregnacją i czyszczeniem kamienia, kostki brukowej czy klinkieru po wypróbowaniu marki CONSIL pozostało przy niej traktując te produkty jako spełniające wymagania i oczekiwania wymagających klientów i pokazując, że polskie marki potrafią wytwarzać produkty na wysokim poziomie technologicznym.

 • Impregnat Lux4stone

  Impregnaty do kamienia Lux4stone.

  Impregnat Lux4stone - linia zaawansowanych produktów ochrony i/lub pielęgnacji kamienia naturalnego przygotowana początkowo dla produktów marki Lux4home™. To jedyne na polskim rynku dedykowane środki do mycia umywalek z kamienia, impregnaty do otoczaków czy nagrobków.

 • Impregnat Remmers

  Impregnat Remmers - impregnaty firmy Remmers. Dostępne preparaty do impregnowania renomowanej firmy Remmers Polska. Oryginalne i tanie impregnaty Remmers do kamienia, kostki brukowej, elewacji, piaskowca i inne.

 • Impregnaty Efekt Mokry...

  Impregnaty Efekt Mokry Kamień - impregnaty nadające powierzchni efekt mokrego kamienia, wyciągające i intensyfikujące kolor kamienia polerowanego lub szczotkowanego. Czym zaimpregnować kamień aby wzmocnić kolor? Mamy kilka preparatów do wzmacniania koloru na kamieniu naturalnym, sztucznym oraz do wzmocnienia koloru kostki brukowej.

 • Impregnaty Efekt...

  Impregnaty Efekt Naturalny - impregnaty nie zmieniające koloru kamienia, impregnaty które pozostawiają kolor kamienia taki jaki jest lub zmieniające go nieznacznie lub krótkotrwale. Bezbarwne i bezwonne - niewidoczne impregnaty do kamienia naturalnego, sztucznego oraz kostki brukowej.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 85 elementów