Zabezpieczenie przed graffiti AKEMI Anti-Graffiti
AKEMI Anti-Graffiti
Zabezpieczenie przed graffiti AKEMI Anti-Graffiti
Zabezpieczenie przed graffiti AKEMI...
AKEMI Anti-Graffiti
Zabezpieczenie przed graffiti AKEMI...

Zabezpieczenie przed graffiti AKEMI Anti-Graffiti

AA-G
W magazynie
215,00 zł
Brutto

Akemi Anti-Graffiti - wodna emulsja tworząca warstwę ochronną, odporna na warunki atmosferyczne. Impregnat przeznaczony do zabezpieczenia elewacji budynków, ogrodzeń, pomników, elewacji, murów, tynków, itp. wykonanych z kamienia naturalnego - piaskowca oraz innych mineralnych materiałów budowanych.
Skutecznie zabezpiecza kamień przez farbami, lakierami w spray oraz mazakami.

Opakowanie
  • 1 Litr
  • 5 Litrów

 

Akemi Anti-Graffiti - skuteczna ochrona przed graffiti

Akemi Anti-Graffiti jest jednoskładnikowym, samo gruntującym środkiem impregnującym na bazie wodnego silikonu i polimerowej emulsji, służącym do ochrony przed graffiti. Wodna emulsja tworząca warstwę ochronną, odporna na warunki atmosferyczne. Ochrona fasad, murków, pomników, elewacji, tynków, klinkieru czy cegły itd. wykonanych z mineralnych, nasiąkliwych minerałów, jak kamień naturalny, sztuczny, beton, cegła, klinkier. Dzięki temu zabezpieczeniu graffiti, farby, mazaki, usuwa się w dużo prostszy sposób.Akemi Anti-Graffiti wyróżnia się szczególnymi cechami:

- odporny na zmiany temperatury,
- nie przeżółca,
- zachowania naturalnej możliwości tzw. "oddychania kamienia"
- nieznacznie pogłębia kolor kamienia
- po zastosowaniu - łatwe usuwanie graffiti przy pomocy pary wodnej.


‼ Uwaga Akemi zabezpieczenie przed Graffiti można stosować przede wszystkim na PIASKOWCU. Wysoce zalecane jest zrobienie próbyZastosowanie Akemi Anti-Graffiti:

Impregnat do kamienia Anti-Graffiti stosuje się w celu zapobiegawczej ochrony murów, pomników, fasad budynków itp. celem łatwiejszego usuwania ewentualnych farb, spray, mazaków w formie graffiti. Nadaje się do stosowania przy materiałach mineralnych jak kamień naturalny i sztuczny, beton, cegły, klinkieru i wapienia. Produkt jest pH obojętny i nie koliduje z innymi materiałami budowlanymi. Nie nadaje się do stosowania w przypadku tworzyw sztucznych i drewna.Powierzchnia polerowana po zastosowaniu traci połysk. Farby typu graffiti i podobne zabrudzenia można łatwo usunąć za pomocą gorącej pary wodnej.

Preparat chroniący mury i ściany przed graffiti:
zabezpieczenie przed graffiti
powłoka antygraffiti
ochrona przed graffiti
usuwanie graffiti


Wydajność: ok.10m2 / 1l

Opakowanie: 1L

POBIERZ KARTA PRODUKTU - AKEMI ANTI-GRAFFITI
Oglądnij poradnik AKEMI jak używać AntigraffitiBrak komentarzy

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.