Zmywacz Graffiti - środek do usuwania graffiti AKEMI Graffiti Entferner

Nowy produkt

Akemi Graffiti-Entferner - środek do usuwania graffiti z murów, elewacji, kamienia. Przeznaczony do usuwania farb, lakierów w sprayu i tuszu mazaków niezabezpieczonych, nasiąkliwych podłoży jak kamień, tynki mineralne i elementy betonowe. Usuwanie farby z kamienia lub elewacji jest łatwiejsze.

Więcej szczegółów

170,00 zł brutto

  • 1 Litr
  • 5 Litrów

Więcej informacji

Akemi Graffiti-Entferner środek do usuwania graffiti.

Środek czyszczący o konsystencji żelowatej, zawiera rozpuszczalniki. Akemi Graffiti-Entferner do usuwania graffiti nie zawiera kwasów, ługów i CKW, wykonany jest na bazie wydajnych rozpuszczalników do farb w sprayu. Produkt wyróżnia się następującymi cechami: Bardzo dobrą rozpuszczalnością farb i lakierów na mineralnych podłożach. Żelowa konsystencja ułatwia stosowanie na płaszczyznach pionowych. Nie plami kamienia. Łatwe usuwanie za pomoc ą gorącej pary wodnej.

Zastosowanie Graffiti-Entferner zmywacz Graffiti:

Graffiti-Entferner to profesjonalny środek firmy Akemi przeznaczony do usuwania graffiti z fasad budynków, murów, ogrodzeń, cegły, mozaiki itp. wykonanych z marmuru, granitu, cegły, piaskowca, klinkieru tynku, betonu, otoczaków. Przy konglomeratach marmurowych konieczne jest przeprowadzenie próby na niewidocznym fragmencie.


Opakowanie:

1L nr katalogowy 10880
5L nr katalogowy 10881*

Chemia do kamienia akemi także ta do usuwania graffiti od lat wykorzystywana jest do impregnowania i czyszczenia kamienia i tym podobnych struktur przez kamieniarzy i w gospodarstwach domowych.


Gdy zastanawiasz się nad tym:
- czym usunąć graffiti ze ściany
- jak usunąć graffiti z cegły
- usuwanie graffiti z muru

Produkty powiązane