Pielęgnacja i Czyszczenie

Środek do Czyszczenia Kamienia - wybierz najlepszy dla siebie preparat do czyszczenia i pielęgnacji kamienia naturalnego i sztucznego. Środki do czyszczenia kamienia i pielęgnacji podzielone wg producentów. Codzienna chemia do kamienia. Odpowiedzi na to czym pielęgnować kamień aby nie powodował problemów są ważniejsze i powinny paść zanim zaczni...

Środek do Czyszczenia Kamienia - wybierz najlepszy dla siebie preparat do czyszczenia i pielęgnacji kamienia naturalnego i sztucznego. Środki do czyszczenia kamienia i pielęgnacji podzielone wg producentów. Codzienna chemia do kamienia. Odpowiedzi na to czym pielęgnować kamień aby nie powodował problemów są ważniejsze i powinny paść zanim zaczniesz szukać odpowiedzi na to czym usunąć plamy z kamienia, czym myć blaty kamienne albo jak usunąć zielone porosty i mchy z kamienia lub tynku. Mamy tu płyny na i przeciw glonom na kamieniu, poprawiające połysk na kamieniu, mleczka do kamienia i inne.

Więcej

Pielęgnacja i Czyszczenie Jest 58 produktów.

Podkategorie

 • Usuwanie fug i zapraw

  Czym usunąć zaprawę z kamienia?

  Usuwanie fug i zapraw z kamienia naturalnego i sztucznego jest proste jeśli użyjemy odpowiednich preparatów. Wybierz odpowiedni środek i zobacz jak łatwo usunąć zaprawę z kamienia, zaschniętą fugę z kamienia, wykwity na kamieniu, wapno z kamienia itp. Nasze środki sprawiają że pozbycie się zaschniętego kleju z kamienia jest proste.

 • Usuwanie plam z kamienia

  Jak usunąć tłuste plamy z kamienia?


  Usuwanie plam z kamienia dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów jest proste i skuteczne. Jak pozbyć się plamy z kamienia naturalnego, plamy z podłogi marmurowej, plamy z parapetu lub plamy z blatu? Mamy preparaty usuwające tłuste, mokre, świecące się plamy na kamieniu oraz środki zapobiegające tworzeniu się plamom na kamieniach.

 • Pielęgnacja Nagrobków

  Pielęgnacja Nagrobków


  Pielęgnacja Nagrobków - preparaty do pielęgnacji nagrobków i Impregnaty do nagrobków. Środki do czyszczenia i pielęgnacji nagrobków oraz preparaty zabezpieczające nagrobki przed zabrudzeniami i/lub zanieczyszczeniami atmosferycznymi, zabrudzeniami z roślin, zniczy etc.

 • Czyszczenie blatów z...

  Preparaty do mycia i pielęgnacji blatów z kamienia naturalnego i sztucznego. Płyny odpowiadające na pytanie czym myć blat z kamienia naturalnego w co dziennym sprzątaniu jak i gruntownym myciu. Środki do pielęgnacji blatów kuchennych i blatów łazienkowych. Profesjonalne środki do mycia blatów z granitu, marmuru, onyksu. Skuteczna pielęgnacja blatów z kamienia, parapetów kamiennych działa kilka lat i chroni przed plamami z wina, cytryny i innymi. Mamy bezpieczne w kontakcie z żywnością i skórą atestowane impregnaty do blatów z kamienia, parapetów oraz płn do mycia i pielegnacji blatów kamiennych, granitowych.

 • Mycie i pielęgnacja...

  Mycie i pielęgnacja kamienia w codziennym użytkowaniu. Preparaty do mycia i dbania o podłogi i schody z kamienia naturalnego lub sztucznego. Koncentraty do pielęgnacji małych i dużych powierzchni z kamienia. Profesjonalne mleczka do kamienia, mleczka nabłyszczające kamień, płyny do pielęgnacji blatów i powierzchni z kamienia, preparaty do sprzątania powierzchni z kamienia naturalnego. 

 • Usuwanie roślin i...

  Usuwanie roślin i porostów z kamienia takich jak mchy, glony, trawy. Idealny preparat odpowiadający na pytania - Czym usunąć zielony nalot na kamieniu? Usuwanie zielonych plam na kostce brukowej. Jak usunąć porosty na kamieniu, Plamy z liści na kamieniu, Plamy z roślin na kamieniu i kostce, Usuwanie zielonych roślin z kamienia, usuwanie roślin na kamieniu. Zestaw produktów bezpiecznych dla otoczenia i pozostałych roślin. Zabezpieczenie wilgotnych lub zacienionych miejsc z kamieniem na których trudno jest pozbyć się roślin, trawy lub mchu. 

 • Czyszczenie płytek...

  Profesjonalne preparaty do mycia i czyszczenia płytek ceramicznych i powierzchni gresowych. Środki w formie koncentratów do mycia bez smug powierzchni polerowanych małych lub nisko nasiąkliwych, narażonych na osadzanie się kamienia lub zacieków, zabrudzeń uporczywych, codziennych.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów