Płyn na glony Akemi Anti-Grun Power

Nowy produkt

Płyn przeciw glonom na kamieniu: Przeznaczony do usuwania naturalnych nalotów, przebarwień od kwiatów, liści, glonów, mchów, ptasich odchodów, innych „zielonych” zabrudzeń z płyt nagrobnych, ogrodzeń, murów, schodów itp.

Więcej szczegółów

In stock

56,00 zł brutto

  • Spray 500 ml
  • 1 Litr
  • 5 Litrów

Więcej informacji

Opis preparatu Akemi Anti-Grun Power

Chemia do kamienia Akemi. Alkaliczny środek czyszczący o konsystencji żelowatej, preparat zawiera rozpuszczalniki. Przeznaczony do usuwania naturalnych nalotów, plam i przebarwień od roślin, kwiatów, liści, glonów, mchów a nawet ptasich odchodów, innych "zielonych" zabrudzeń z płyt nagrobnych ogrodzeń, murów oraz takich kamieni jak np. piaskowiec.

Płyn do usuwania glonów Akemi Anti-Grun Power to profesjonalny i bardzo skuteczny środek.

Opakowania:
- 0,5L nr katalogowy 10825
- 1L nr katalogowy 10832 oraz
- 5L nr katalogowy 10833*


Sposób użycia preparatu Anti-Grun Power

Większe zabrudzenia należy usuwać mechanicznie. Płyn przeciwko glonom Akemi Anti-Grun Power nanieść pędzlem, gąbką lub spryskiwaczem z odległości 25 cm. W przypadku trudnych zabrudzeń lub zaschniętych glonów czynność należy powtórzyć. Środek zostawić na krótki czas, następnie wyczyścić powierzchnię przy pomocy szczotki i wody.

Środki ostrożności dotyczące Akemi Anti-Grun Power

Przy stosowaniu środka należy zakładać rękawice ochronne. Środek może uszkadzać części wegetatywne roślin, w razie ich kontaktu należy starannie spłukać roślinę czystą wodą. Preparat może powodować zabrudzenia ubrań, drewna i metalu. Środki do pielęgnacji kamieni Akemi od lat są stosowane przez kamieniarzy w Polsce i Europie.


Orientacyjna wydajność Akemi Anti-Grun Power: 10-20m2/l


Akemi Anti-Grun Power jest idealnym preparatem gdy szukasz odpowiedzi na pytania typu:

- Czym usunąć zielony nalot na kamieniu?
- Usuwanie zielonych plam na kostce brukowej?
- Jak usunąć porosty na kamieniu?
- Plamy z liści na kamieniu
- Plamy z roślin na kamieniu i kostce
- Usuwanie zielonych roślin z kamienia☕ W tej samej cenie co spray 500 ml jest opakowanie 1L. Warto zaoszczędzić i mieć więcej

Produkty powiązane