Usuwanie plam z konglomeratu - AKEMI Quartz Intensive Cleaner

Nowy produkt

Akemi Quartz Intensive Cleaner do intensywnego mycia powierzchni blatów kuchennych z konglomeratu / z kwarcu i konglomeratów kwarcowych. Szczególnie nadaje się do usuwania powierzchniowych tłustych plam, zacieków, nalotów. Wykorzystywany do czyszczenia zlewozmywaków i zlewów z konglomeratu lub mączki marmurowej. Odświeża blaty kuchenne z konglomeratu przywracając blask i świeżość.

Więcej szczegółów

61,00 zł brutto

  • 500 ml

Więcej informacji

Akemi Quartz Intensive Cleaner

Bezkwasowy, gotowy do użycia środek do mycia i pielęgnacji konglomeratów. Bezzasadowy, wolny od fosfatów, nieszkodliwy w kontakcie z żywnością (potwierdzone przez niezależny instytut). Produkt biologicznie odnawialny.
Akemi Quartz Intensive Cleaner to intensywny detergent nadaje się do szybkiego i gruntownego czyszczenia blatów kuchennych, okładzin ściennych i innych powierzchni z kompozytów kwarcowych. Produkt może być stosowany bez ograniczeń w obszarach, które wchodzą w kontakt z żywnością.

Zastosowanie Quartz Intensive Cleaner:

Służy do cotygodniowego intensywnego mycia powierzchni blatów kuchennych z konglomeratu, blatów z kwarcu, blatów z  konglomeratów kwarcowych, zlewozmywaków i zlewów z konglomeratu, mycia i pielegnacji lad recepcyjnych z konglomeratu albo mączki marmurowej. Szczególnie nadaje się do usuwania powierzchniowych tłustych plam, zabrudzenia z tłuszczu, oleju, czyści osady na zlewach / zlewozmywakach kuchennych i łazienkowych, do czyszczenia i mycia zlewu granitowego, zlewu z konglomeratu etc.

Zalecane jest wykonanie próby przed pierwszym użyciem.

Opakowania:

250 ml spray
500 ml
1 Litr

☕ Zaoszczędź np na kawę wybierając opakowanie 500 ml zamiast 250 ml, jest korzystniej.Idealny preparat gdy zastanawiasz się:
- plamy na konglomeracie, jak się pozbyć
- jak czyścić brodzik z konglomeratu
- renowacja konglomeratu
- blat z konglomeratu granitowego jak dbać
- parapety z konglomeratu jak czyścić
- pielęgnacja konglomeratu - czym?
- jak dbać o konglomerat
Sprawdzony przepis na pielęgnację / renowację konglomeratu - sztucznego granitu:
AKEMI Quartz Intensive Cleaner - obecnie przeglądasz: do usunięcia dużych i głębokich plam na konglomeracie i gruntownego wymycia. Używaj gdy potrzeba.
AKEMI Quartz polish - tworzy silikonową powierzchnię ochronną na konglomeracie zabezpieczając przed plamami i utratą poleru. Używaj raz na 2-3 miesiące.
AKEMI Quartz Clean & Care - przeglądasz obecnie używaj do codziennej pielęgnacji aby utrwalać ochronę.

lub wybierz wszystko w zestawie: Zestaw do pielęgnacji konglomeratów

Produkty powiązane