Płyn do polerowania i nabłyszczania kamienia AKEMI Nr 10-2012

Nowy produkt

Akemi Płyn polerujący Nr 10-2012 (Steinpflegemittel Nr. 10-2012) - Ochronny i nadający połysk płyn zawierający wysoko jakościowe woski do kamienia. Stosowany do zabezpieczania wszystkich naturalnych i syntetycznych kamieni. Przeznaczony do bieżącej konserwacji i odświeżania połysku na kamieniu. Środek pielęgnujący na bazie wosków i żywic syntetycznych, zawiera rozpuszczalniki, szybkoschnący.

Więcej szczegółów

93,00 zł brutto

  • 1 Litr
  • 5 Litrów

Więcej informacji

Akemi Płyn polerujący Nr 10-2012 (Steinpflegemittel Nr. 10-2012)

Środek pielęgnujący na bazie wosków i żywic syntetycznych, zawiera rozpuszczalniki, szybkoschnący. Akemi płyn polerujący do kamienia Nr.10-2012 to profesjonalny środek niemieckiej firmy Akemi do pielęgnacji kamieni
 
 

Zastosowanie Akemi Płyn polerujący Nr 10-2012 (Steinpflegemittel Nr. 10-2012): 

Przeznaczony do polerowania i pielęgnacji gładko szlifowanych kamieni naturalnych i kamieni sztucznych. Nadaje połysk, pogłębia ton, zabezpiecza powierzchniowo przed wnikaniem wody oraz znacznie odświeża strukturę kamienia. Stosowany wewnątrz. Pogłębia tonację kolorystyczną.

Chemia kamieniarska Akemi sprzedawana jest w oryginalnych opakowaniach.


Wydajność: ok. 20-30m2 / 1l


Czym wypolerować kamień? Jak nabłyszczyć podłogę z kamienia? Zmatowiony kamień na podłodze? Idealny płyn, który ożywi kamień, nada połysk i przywróci blask kamieniowi. Podstawowa renowacja kamienia będącego w użyciu. 

Produkty powiązane