Płyn do polerowania i nabłyszczania kamienia AKEMI Nr 10-2012
AKEMI Płyn polerujący Nr 10-2012
AKEMI Płyn polerujący Nr 10-2012
Płyn do polerowania i nabłyszczania...
AKEMI Płyn polerujący Nr 10-2012
AKEMI Płyn polerujący Nr 10-2012

Płyn do polerowania i nabłyszczania kamienia AKEMI Nr 10-2012

APPnr10-2012
W magazynie
115,00 zł
Brutto

Akemi Płyn polerujący Nr 10-2012 (Steinpflegemittel Nr. 10-2012) - Ochronny i nadający połysk płyn zawierający wysoko jakościowe woski do kamienia. Stosowany do zabezpieczania wszystkich naturalnych i syntetycznych kamieni. Przeznaczony do bieżącej konserwacji i odświeżania połysku na kamieniu. Środek pielęgnujący na bazie wosków i żywic syntetycznych, zawiera rozpuszczalniki, szybkoschnący.

Opakowanie
  • 1 Litr
  • 5 Litrów

 

Akemi Płyn polerujący Nr 10-2012 (Steinpflegemittel Nr. 10-2012)

Środek pielęgnujący na bazie wosków i żywic syntetycznych, zawiera rozpuszczalniki, szybkoschnący. Akemi płyn polerujący do kamienia Nr.10-2012 to profesjonalny środek niemieckiej firmy Akemi do pielęgnacji kamieni

Produkt szybkoschnący, zawierający rozpuszczalnik, wykonany z wysokiej jakości wosków i żywic syntetycznych (nie zawiera trichloroetylenu i CHC), intensyfikuje kolor kamienia Środek polerujący i pielęgnujący do ochrony wszelkiego rodzaju kamienia naturalnego i sztucznego. Można go dobrze wypolerować i odnowić w razie potrzeby. Do użytku w pomieszczeniach. Nadaje się również do powierzchni cotto, terakoty i terres, a także do nieglazurowanych płytek ceramicznych i cegieł. 
 

Zastosowanie Akemi Płyn polerujący Nr 10-2012 (Steinpflegemittel Nr. 10-2012): 

Przeznaczony do polerowania i pielęgnacji gładko szlifowanych kamieni naturalnych i kamieni sztucznych. Nadaje połysk, pogłębia ton, zabezpiecza powierzchniowo przed wnikaniem wody oraz znacznie odświeża strukturę kamienia. Stosowany wewnątrz. Pogłębia tonację kolorystyczną.
Produkt szybkoschnący, zawierający rozpuszczalnik, wykonany z wysokiej jakości wosków i żywic syntetycznych (nie zawiera trichloroetylenu i CHC), intensyfikuje kolor kamienia.
Środek polerujący i pielęgnujący do ochrony wszelkiego rodzaju kamienia naturalnego i sztucznego. Można go dobrze wypolerować i odnowić w razie potrzeby.
Do użytku wewnętrznego. Nadaje się również do powierzchni cotto, terakoty i terres, a także do nieglazurowanych płytek ceramicznych i cegieł.

Chemia kamieniarska Akemi sprzedawana jest w oryginalnych opakowaniach.


Wydajność: ok. 20-30m2 / 1l


Czym wypolerować kamień? Jak nabłyszczyć podłogę z kamienia? Zmatowiony kamień na podłodze? Idealny płyn, który ożywi kamień, nada połysk i przywróci blask kamieniowi. Podstawowa renowacja kamienia będącego w użyciu. 


Informacje techniczne:
• Zwiększenie połysku: Podłogi, Małe powierzchnie
• 
Powierzchnia: Szlifowane, Satynowane, Antyczne, Polerowane
• 
Baza chemiczna: Na bazie rozpuszczalnika
• 
Sposób aplikacji: Filc, skóra jagnięca, Flex, szlifierka kątowa, maszyna jednotarczowa, maszyna
• 
Materiał: Kamień naturalny, Marmur i wapień, Granit, Lastryko, Cotto
• 
Obszar zastosowania: Podłogi i schody

Brak komentarzy

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.