Nabłyszczacz kamienia AKEMI Stein-Lotion do marmuru
Stein-Lotion nabłyszczanie kamienia
Stein-Lotion nabłyszczanie kamienia
Nabłyszczacz kamienia AKEMI...
Stein-Lotion nabłyszczanie kamienia
Stein-Lotion nabłyszczanie kamienia

Nabłyszczacz kamienia AKEMI Stein-Lotion do marmuru

S-LNK
W magazynie
43,00 zł
Brutto

Akemi Nabłyszczacz do kamienia (Stein-Lotion) – Środek pielęgnujący kamień na bazie olejów silikonowych, odporny na warunki atmosferyczne, nieżółknący Przeznaczony do polerowania gładko szlifowanych kamieni, zwiększa połysk na powierzchniach posadzek, blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów. Podtrzymuje działanie impregnacji. Nabłyszczacz kamienia Stein-Lotion nabłyszcza granit, marmur...

 

Akemi Nabłyszczacz do kamienia Stein-Lotion:

Środek pielęgnujący kamień naturalny na bazie olejów silikonowych, odporny na warunki atmosferyczne, nieżółknący. Akemi nabłyszczacz kamienia Stein Lotion należy do środków pielęgnacyjnych opartych na oleju zawartym w silikonie i składniach wyciągających poler. Środek ten wchodzi w reakcję z wilgotnością zawartą w powietrzu i tworzy warstwę ochronną. Nie przebarwia powierzchni i nadaje się do stosowania na zewnątrz. Po zastosowaniu środka kamień staje się odporny na zanieczyszczenia zachowując przy tym przepuszczalność pary wodnej (tzw. oddychanie kamienia). Rysy i lekkie zadrapania stają się na polerowanych powierzchniach mniej widoczne.


Silikonowe mleczko do kamienia, można stosować także na konglomeracie, nabłyszcza powierzchnię kamienia i pozwala utrzymywać w czystości. Idealny produkt do pielęgnacji kamienia. Reaguje z wilgocią atmosferyczną i tworzy odporną warstwę ochronną. Odporny na warunki atmosferyczne, nie żółknie, pozwala powierzchniom oddychać, po stwardnieniu produkt jest nieszkodliwy dla zdrowia w kontakcie z produktami spożywczymi (certyfikat zewnętrznego niemieckiego instytutu badawczego) Zachowuje naturalny kolor, a po wypolerowaniu przywraca pierwotny blask podłogom, stołom, blatom roboczym i parapetom. Doskonale nadaje się do użytku na zewnątrz.

Zastosowanie Akemi Stein-Lotion:


Przeznaczony do polerowania - nabłyszczania gładko szlifowanych kamieni (granity, marmury, kwarcyty, terrazzo, metal, tworzywa), zwiększa połysk na powierzchniach posadzek, blatów kuchennych, umywalek z kamienia, blatów łazienkowych, parapetów. Nadaje się do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz. Akemi  nabłyszczacz kamienia Stein-Lotion nie zawiera wosku.

Przedłuża działanie impregnacji, zachowując zdolność kamienia do oddychania. Środek wchodzi w reakcję z wilgotnością zawartą w powietrzu, tworząc warstwę ochronną. Niewielkie rysy i zadrapania stają się mniej widoczne – zwłaszcza na blatach i podłogach, schodach.

Sposób użycia

Powierzchnię należy dokładnie umyć, np. stosując Akemi Steinreiniger, następnie osuszyć. Cienką warstwę preparatu nanieść na powierzchnię przy pomocy ręcznika lub szmatki, następnie wypolerować kamień przy pomocy miękkiego materiału.Dla osób szukających odpowiedzi:
- nabłyszczacz kamienia
- nabłyszczanie kamienia czym
- nabłyszczanie marmuru
- czym nabłyszczyć kamień
- czym nabłyszczyć marmur lub granit
- nabłyszczanie granitu
- jak nabłyszczyć kamień

Akemi Stein Lotion dodatkowe informacje techniczne:

- Zwiększenie połysku: Małe powierzchnie
- Powierzchnia kamienia: Szlifowane, Satynowane, Antyczne, Polerowane
- Baza chemiczna: Na bazie rozpuszczalnika
- Materiał: Kamień naturalny, marmur i wapień, granit, lastryko
- Obszar zastosowania: Kuchnia, Łazienka i sanitarne, Stół i parapet
- Sposób aplikacji: Filc, skóra jagnięca, ręczny

Brak komentarzy

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.