Nabłyszczacz kamienia AKEMI Stein-Lotion do marmuru

Nowy produkt

Akemi Nabłyszczacz do kamienia (Stein-Lotion) – Środek pielęgnujący kamień na bazie olejów silikonowych, odporny na warunki atmosferyczne, nieżółknący Przeznaczony do polerowania gładko szlifowanych kamieni, zwiększa połysk na powierzchniach posadzek, blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów. Podtrzymuje działanie impregnacji. Nabłyszczacz kamienia Stein-Lotion nabłyszcza granit, marmur...

Więcej szczegółów

37,00 zł brutto

  • 250 ml
  • 1 Litr
  • 5 Litrów

Więcej informacji

Akemi Nabłyszczacz do kamienia Stein-Lotion:

Środek pielęgnujący kamień naturalny na bazie olejów silikonowych, odporny na warunki atmosferyczne, nieżółknący. Akemi nabłyszczacz kamienia Stein Lotion należy do środków pielęgnacyjnych opartych na oleju zawartym w silikonie i składniach wyciągających poler. Środek ten wchodzi w reakcję z wilgotnością zawartą w powietrzu i tworzy warstwę ochronną. Nie przebarwia powierzchni i nadaje się do stosowania na zewnątrz. Po zastosowaniu środka kamień staje się odporny na zanieczyszczenia zachowując przy tym przepuszczalność pary wodnej (tzw. oddychanie kamienia). Rysy i lekkie zadrapania stają się na polerowanych powierzchniach mniej widoczne.


Silikonowe mleczko do kamienia, można stosować także na konglomeracie, nabłyszcza powierzchnię kamienia i pozwala utrzymywać w czystości.

Zastosowanie Akemi Stein-Lotion:


Przeznaczony do polerowania - nabłyszczania gładko szlifowanych kamieni (granity, marmury, kwarcyty, terrazzo, metal, tworzywa), zwiększa połysk na powierzchniach posadzek, blatów kuchennych, umywalek z kamienia, blatów łazienkowych, parapetów. Nadaje się do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz. Akemi  nabłyszczacz kamienia Stein-Lotion nie zawiera wosku.

Przedłuża działanie impregnacji, zachowując zdolność kamienia do oddychania. Środek wchodzi w reakcję z wilgotnością zawartą w powietrzu, tworząc warstwę ochronną. Niewielkie rysy i zadrapania stają się mniej widoczne – zwłaszcza na blatach i podłogach, schodach.

Sposób użycia

Powierzchnię należy dokładnie umyć, np. stosując Akemi Steinreiniger, następnie osuszyć. Cienką warstwę preparatu nanieść na powierzchnię przy pomocy ręcznika lub szmatki, następnie wypolerować kamień przy pomocy miękkiego materiału.Dla osób szukających odpowiedzi:
- nabłyszczacz kamienia
- nabłyszczanie kamienia czym
- nabłyszczanie marmuru
- czym nabłyszczyć kamień
- czym nabłyszczyć marmur lub granit
- nabłyszczanie granitu
- jak nabłyszczyć kamień

Produkty powiązane