Płyn do usuwania rys i pęknięć z kamienia AKEMI Spider Black
AKEMI Spider Black
AKEMI Spider Black
Płyn do usuwania rys i pęknięć z...
AKEMI Spider Black
AKEMI Spider Black

Płyn do usuwania rys i pęknięć z kamienia AKEMI Spider Black

ASB
W magazynie
174,00 zł
Brutto

AKEMI Spider Black - środek do usuwania rys z kamienia, do usuwania mikropęknięć i zarysowań na kamieniu. Środek do nabłyszczania oraz pielęgnacji ciemnych kamieni, który sprawia, że mikropęknięcia, niewielkie rysy, tzw. „pajęczynki”, stają się niewidoczne. Nabłyszcza, redukuje rysy i pęknięcia na ciemnych kamieniach.

 

Akemi Spider Black na pęknięcia w kamieniu


Czarny, szybkoschnący, rozpuszczalnikowy produkt wykonany z wysokiej jakości wosków i żywic syntetycznych (bez trichloroetylenu i CHC), intensyfikuje kolor kamienia.
Środek polerujący i pielęgnujący, który ukrywa i doskonale maskuje mikropęknięcia i efekt pajęczyny widoczny na niektórych ciemnych lub czarnych kamieniach.
Nadaje się do drobno szlifowanego lub polerowanego kamienia naturalnego i sztucznego, można go łatwo polerować i w razie potrzeby odnawiać. Do użytku w pomieszczeniach.


Jeśli są mikropęknięcia w kamieniu - maskuje wady w materiale.
Czarny, szybkoschnący i nie zawierający rozpuszczalników impregnat do kamienia. Zawiera wysoko wartościowe woski i utwardzacze, jest wolny od TRI i CKW - pogłębia kolor impregnowanego kamienia. Impregnat szybkoschnący w kolorze czarnym zawierający woski i rozcieńczalnik.

Zastosowanie Akemi Spider Black

Do nabłyszczania i pielęgnacji kamieni ciemnych i czarnych, zwłaszcza jeśli posiadają widoczne mikropęknięcia i włoskowate mikrorysy, zadrapania. Idealny do szlifowanych i polerowanych kamieni naturalnych i kamieni sztucznych. Zalecany także do nabłyszczania kamienia, odświeżania struktury kamienia oraz do odnawiania koloru i poleru kamienia. Do stosowania wewnątrz.

Wydajność Spider Black ok. 20m2 / 1LPłyn do kamienia gdy szukasz sposobu na:
- mikropęknięcia w kamieniu co robić
- jak poradzić sobie z pęknięciami kamienia
- jak zamaskować pęknięcia w kamieniu
- co zrobić z pęknięciami w kamieniu na podłodze
- jak usunąć pajączki na kamieniu
- małe pęknięcia w kamieniu jak usunąć

Brak komentarzy

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.