Impregnaty Inne

Preparaty do impregnowania powierzchni innych niż kamień naturalny lub sztuczny. Znajdziesz tu profesjonalne impregnaty do betonu, impregnat do klinkieru, gresu, impregnaty do tynku czy rzadki impregnat do konglomeratu albo wysokiej klasy impregnaty do kostki brukowej. Kategoria produktów dla szukających odpowiedzi na pytania: czym czyścić kongl...

Preparaty do impregnowania powierzchni innych niż kamień naturalny lub sztuczny. Znajdziesz tu profesjonalne impregnaty do betonu, impregnat do klinkieru, gresu, impregnaty do tynku czy rzadki impregnat do konglomeratu albo wysokiej klasy impregnaty do kostki brukowej. Kategoria produktów dla szukających odpowiedzi na pytania: czym czyścić konglomerat, jak zaimpregnować beton, czym wyczyścić klinkier lub tynk, płyn do konglomeratu etc.

Więcej

Impregnaty Inne Jest 62 produktów.

Podkategorie

 • Impregnat do Betonu

  Czym impregnować beton.


  Impregnat do BETONU - wybierz właściwy produkt do zabezpieczenia i ochrony betonu. Impregnaty do betonu to środki zabezpieczające beton przed zabrudzeniami i/lub absorbowaniem wilgoci, wody, porastaniem glonów lub mchu. Dobry Impregnat do betonu działa kilka lat chroniąc powierzchnię przed wnikaniem zanieczyszczeń płynnych i stałych.

 • Impregnat do Klinkieru

  Czym impregnować klinkier?


  Impregnat do Klinkieru - preparaty do zabezpieczania klinkieru przed warunkami atmosferycznymi, pleśnią, wykwitami lub innymi zabrudzeniami. Impregnaty do klinkieru różnych producentów. Czym zabezpieczyć klinkier? Dobrze dobrany impregnat do klinkieru działa kilka lat. Zaimpregnowanie klinkieru ochroni przed mchami i porostami a nawet zaciekami.

 • Impregnat do Gresu

  Impregnowanie Gresu

  Impregnat do Gresu. Środki impregnujące gres i płytki gresowe. Ochrona gresu przed plamami, zarysowaniami, kurzem lub brudem. Impregnaty do gresu wg producentów. Impregnowanie gresu profesjonalnymi środkami.

 • Impregnat do Tynku

  Czym zaimpregnować tynk?

  Impregnat do Tynku - wybierz rodzaj preparatu do zabezpieczania tynku, tynków i elewacji. Impregnaty do tynków wraz z uwzględnieniem ochrony przed graffiti. impregnowanie tynku lub elewacji zabezpiecza przed zabrudzeniami z sadzy, kurzu lub zielonych porostów. Poznaj impregnaty do tynków, farb i betonu.

 • Impregnat do konglomeratu

  Impregnowanie i czyszczenie konglomeratu. Preparaty chroniące powierzchnię konglomeratu przed utratą połysku, trudnymi plamami lub zarysowaniami. Odpowiednio dobrane impregnaty do konglomeratu i płyny do czyszczenia konglomeratu gwarantują utrzymanie lśniącej i błyszczącej powierzchni. Płyny na plamy konglomeratu, plamy i zabrudzenia granitu, corianu w zlewach, blatach czy ladach pozwalają łatwo doczyścić zabrudzenia. Kategoria z chemią do odnawiania i czyszczenia zlewów z konglomeratu, blatów z konglomeratu

 • Impregnat do Kostki...

  Impregnaty do Kostki Brukowej

  Impregnat do Kostki Brukowej - wybierz impregnat zabezpieczający kostkę brukową przed plamami, zanieczyszczeniami stałymi lub atmosferycznymi. Impregnaty do kostki brukowej sprawdzonych i renomowanych producentów. Czym impregnować kostkę brukową? Wybierz z pośród wielu producentów. Nasze impregnaty do kostki brukowej chronią przed plamami z oleju, przebarwieniami z roślin, utratą koloru czy zaciekami z rdzy...

 • Impregnat do szyb

  Profesjonalne środki do impregnowania szyb. Tworzenia powłoki na szkle, szybach, lustrach które ułatwiają mycie i czyszczenie.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 62 elementów