Impregnaty Inne

Preparaty do impregnowania powierzchni innych niż kamień naturalny lub sztuczny. Środki odpowiadające na pytanie czym impregnować konkretne podłoże. 

Impregnaty Inne Jest 44 produktów.

Podkategorie

 • Impregnat do Betonu

  Czym impregnować beton.


  Impregnat do BETONU - wybierz właściwy produkt do zabezpieczenia i ochrony betonu. Impregnaty do betonu to środki zabezpieczające beton przed zabrudzeniami i/lub absorbowaniem wilgoci, wody, porastaniem glonów lub mchu.

 • Impregnat do Klinkieru

  Czym impregnować klinkier?


  Impregnat do Klinkieru - preparaty do zabezpieczania klinkieru przed warunkami atmosferycznymi, pleśnią, wykwitami lub innymi zabrudzeniami. Impregnaty do klinkieru różnych producentów. Czym zabezpieczyć klinkier?

 • Impregnat do Gresu

  Impregnowanie Gresu

  Impregnat do Gresu. Środki impregnujące gres i płytki gresowe. Ochrona gresu przed plamami, zarysowaniami, kurzem lub brudem. Impregnaty do gresu wg producentów. Impregnowanie gresu profesjonalnymi środkami.

 • Impregnat do Tynku

  Czym zaimpregnować tynk?

  Impregnat do Tynku - wybierz rodzaj preparatu do zabezpieczania tynku, tynków i elewacji. Impregnaty do tynków wraz z uwzględnieniem ochrony przed graffiti.

 • Impregnat do konglomeratu

  Impregnaty do konglomeratu i płyny do czyszczenia konglomeratu. Kategoria z chemią do odnawiania i czyszczenia zlewów z konglomeratu, blatów z konglomeratu

 • Impregnat do Kostki...

  Impregnaty do Kostki Brukowej

  Impregnat do Kostki Brukowej - wybierz impregnat zabezpieczający kostkę brukową przed plamami, zanieczyszczeniami stałymi lub atmosferycznymi. Impregnaty do kostki brukowej sprawdzonych i renomowanych producentów. Czym impregnować kostkę brukową? Wybierz z pośród wielu producentów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów