Dynasil® Renowal ALK

Nowy produkt

Dynasil® Renowal ALK jest skoncentrowanym, silnie działającym, preparatem do  mycia i usuwania zabrudzeń wszelkiego rodzaju. Doskonale usuwa zielone osady i zabrudzeń pochodzenia roślinnego. Odpowiedni do usuwania zabrudzeń ze wszystkich powierzchni zewnętrznych, jak schody, tarasy, dachy, ścieżki, ogrodzenia, wykonane z kamienia, gresu, betonu oraz tynków.

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

  • 1 Litr
  • 5 Litrów
  • 30 Litrów

Więcej informacji

Dynasil® Renowal ALK - do mycia zielonych zabrudzeń na kamieniu i kostce

Preparat do mycia kamienia Dynasil® Renowal ALK jest skoncentrowanym, silnie działającym preparatem do  mycia i usuwania zabrudzeń wszelkiego rodzaju. Doskonale usuwa zielone osady i zabrudzenia pochodzenia roślinnego. Odpowiedni do usuwania zabrudzeń ze wszystkich powierzchni zewnętrznych, jak schody, tarasy, dachy, ścieżki, ogrodzenia, wykonane z kamienia, gresu, betonu oraz tynków. Zabrudzenia rozpuszczają się samoczynnie i po kilku dniach i można je zmyć wodą. Powoduje rozjaśnienie pociemniałych materiałów. Odpowiedni do czyszczenia materiałów wrażliwych na kwasy takich jak wapień lub marmur. Sprawdza się także jako płyn do mycia kostki brukowej.

 

Dynasil® Renowal ALK CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

■     Usuwa stare i uporczywe zabrudzenia z roślin, mchu
■     Bardzo mocne i szybkie działanie
■     Samoczynnie działający
■     Do stosowania na zewnątrz
■     Idealny na balkony, tarasy, schody, nagrobki itp.
■     Przez kilka miesięcy zapobiega ponownemu zabrudzeniu
■     Do zastosowań profesjonalnych

Chemia do kamienia Renowal ALK jest używana zarówno w profesjonalnych jak i domowych pracach związanych z czyszczeniem kamienia i kostki brukowej z zielonych zanieczyszczeń.

OPAKOWANIA

Butelka 1L
Kanister 5L
Kanister 30L

Produkty powiązane