Płyn do usuwania glonów, mchów, grzybów i pleśni DYNASIL® RENOWAL TOR
Płyn do usuwania glonów, mchów, grzybów i pleśni DYNASIL® RENOWAL TOR
Płyn do usuwania glonów, mchów, grzybów i pleśni DYNASIL® RENOWAL TOR
Płyn do usuwania glonów, mchów,...
Płyn do usuwania glonów, mchów, grzybów i pleśni DYNASIL® RENOWAL TOR
Płyn do usuwania glonów, mchów, grzybów i pleśni DYNASIL® RENOWAL TOR

Płyn do usuwania glonów, mchów, grzybów i pleśni DYNASIL® RENOWAL TOR

W magazynie
45,00 zł
Brutto

Bezpieczny i biodegradowalny płyn do mycia i usuwania roślin i wykwitów typu mech, porosty, glony, pleśń, grzyby inne rośliny. Usuwa zielone i żywe organizmy bez konieczności spłukiwania, specjalnego wietrzenia (jest bezzapachowy). Jest bezpieczny dla kamienia, klinkieru, betonu, kostki brukowej, elewacji a także drewna i innych materiałów. 
Wolny od chloru, kwasów może być stosowany wewn i na zewn

Opakowanie
  • 1 Litr
  • 5 Litrów

 

Mycie i czyszczenie powierzchni z glonów, mchów, grzybów i pleśni DYNASIL® RENOWAL TOR

Preparat do zwalczania porostu glonów, mchów i grzybów.
Bezpieczny dla wszystkich powierzchni.
Nie wymaga spłukiwania, nie pozostawia osadu.

DYNASIL® RENOWAL TOR - SKONCENTROWANY ŚRODEK MYJĄCY O NEUTRALNYM pH DO USUWANIA, ROZPUSZCZANIA I ELIMINOWANIA WSZELKICH ZANIECZYSZCZEŃ POCHODZENIA ROŚLINNEGO TAKICH JAK: MCHY, POROSTY, GLONY, ZAZIELENIEIA, PLEŚŃ I GRZYBY.

Zastosowanie płynu przeciw zielonym porostom i roślinom: Dynasil TOR

Płyn Dynasil TOR jest odpowiedni do usuwania zabrudzeń roślinnych ze wszystkich powierzchni zewnętrznych, jak schody, tarasy, dachy, mury, kostka granitowa, tynki i elewacje, ścieżki, ogrodzenia wykonane z kamienia, gresu, betonu, tynków, jak również materiałów tekstylnych, drewna, tworzyw sztucznych a nawet metali. Preparat o neutralnym pH, nie zawiera chloru i fosforanów. Nie powoduje korozji metali, nie pozostawia smug i zacieków. Bezzapachowy odpowiedni do stosowania również wewnątrz pomieszczeń. Doskonałe właściwości myjące sprawiają ze może być stosowany do bieżącego utrzymania czystości jako rozcieńczony dodatek do wody myjącej oraz działań profilaktycznych w celu zapobiegania nawracającym zazielenieniom.

DYNASIL® RENOWAL TOR jest nowoczesnym, samoczynnie działającym preparatem przeznaczonym zarówno do zmywania zanieczyszczeń pochodzenia organicznego jak i zabezpieczania materiałów przed ich powstawaniem. Naniesiony na powierzchnie samoczynnie rozpuszcza zabrudzenia, które następnie bez problemu można spłukać wodą.

Nie pozostawia smug i zacieków ani wyczuwalnego zapachu dlatego jest idealny do stosowania wewnątrz pomieszczeń w kuchniach czy łazienkach.

Preparat ten doskonale sprawdzi się gdy zastanawiasz się:
Czym usunąć glony z kamienia?
Jak usunąć zielony nalot z kamienia?
Jak usunąć zielony nalot z kamieni?
czym usunąć zielony nalot z kostki brukowej?
czym usunąć mech z pomnika?
jak usunąć zielony nalot z pomnika z kamienia?
czym usunąć zielony nalot na elewacji?
czym usunąć zielone plamy na tynku i elewacji?
czym usunąć mech na kostce brukowej?
jak pozbyć się mchu na dachówce?
jak pozbyć się mchu na kostce?
jak pozbyć się mchu na dachu?
co na usuwanie trawy z kostki?
jak usunąć mech z dachu?
co na glony na elewacji?
jak usunąć glony z elewacji?
co na zielony nalot na ścianie?
czym wyczyścić zielony nalot?


Od podobnego płynu do zwalczania zielonych plam i mchów Dynasil ALK odróżnia się tym, że Dynasil TOR nie wymaga spłukiwania i może zostać pozostawiony na naniesionej powierzchni bez ponownego polewania wodą. 
Dynasil ALK działa szybciej ale wymaga spłukiwania i zawiera substancje żrące. Dynasil Tor wolniej ale skuteczność jest identyczna i ma możliwość stosowania na każdej powierzchni. 

Instrukcja stosowania płynu przeciw glonom i mchom Dynasil TOR:

Aplikacja preparatu:

Preparat nanieść dowolnie (np. poprzez polewanie przy pomocy rozpylacza, konewki, natryskowo z użyciem opryskiwacza ogrodowego lub nasączając powierzchnię przy pomocy pędzla lub wałka). Dla skutecznego działania bardzo istotne jest wystarczająco mocne nasączenie powierzchni przeznaczonej do czyszczenia.

Usuwanie istniejących zielonych zabrudzeń:

Na powierzchnie twarde o niskiej chłonności takie jak granit, pyłki ceramiczne, klinkier produkt można nanosić w postaci koncentratu. Na powierzchniach o dużej chłonności produkt najlepiej rozcieńczyć z wodą w stosunku ok. 1:3 do 1:5 i dokładnie nasączyć czyszczone powierzchnie. Nasączoną powierzchnię bez spłukiwania należy pozostawić na kilka dni aby produkt mógł skutecznie zadziałać. Po tym czasie pozostałe zabrudzenia spłukać wodą lub w razie konieczności szorować szczotką lub użyć myjki ciśnieniowej. Lepsze efekty można uzyskać przy obfitym nasączeniu powierzchni nawet wtedy gdy produkt jest stosowany w postaci rozcieńczonej, niż zastosowanie produktu w postaci koncentratu bez mocnego nasączenia powierzchni.

Stosowanie zapobiegawczo - zabezpieczenie przed mchem i porostami:

Dla miejsc narażonych na powstawanie zazielenień, mocno zacienionych z utrzymującym się dużym zawilgoceniem DYNASIL RENOWAL TOR może być stosowany profilaktycznie w celu ochrony przed nawracaniem zazielenień. Zalecane rozcieńczenie 1:2.

Bieżące utrzymanie powierzchni:

Dynasil Renowal TOR posiada doskonałe właściwości myjące i może być stosowany jako samodzielny dodatek do wody przy zmywaniu np. tarasów czy balkonów. Zalecane rozcieńczenie 1:10

Preparat może być stosowany na powierzchniach impregnowanych, nie wpływa negatywnie na pogorszenie ich właściwości.

Unikać bezpośredniego kontaktu produktu z roślinami lub spłukać je dużą ilością wody. Nie stosować w temperaturze powyżej 25°C, ponieważ wysychając zbyt szybko, produkt niedostatecznie wnika w czyszczoną powierzchnię.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

  • Samoczynnie działanie

  • Brak zapachu

  • Nie powoduje korozji materiałów metalowych

  • Neutralne pH, bezpieczny dla wszystkich materiałów

  • Do wewnątrz i na zewnątrz

MOŻLIWE OPAKOWANIA

Butelka 1L
Kanister 5L

Brak komentarzy

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.