Lista produktów marki Consil

Consil - polski producent zaawansowanej chemii do kamienia, klinkieru i kostki brukowej marki Dynasil. Nastawiana na trwałość impregnacji i efekt firma która jakością dorównuje zagranicznym konkurentom w produkcji impregnatów do kamienia, impregnatów do kostki brukowej, środków do czyszczenia kamienia naturalnego...

Firma Consil jest polską spółką, która powstała, jako kontynuacja prywatnej działalności, oraz wieloletniej pasji i fascynacji możliwościami ochrony i wpływania na cechy materiałów budowlanych. Zgodnie z tą pasją skupiliśmy się na tworzeniu nowoczesnych, rozwiązań mogących zapewnić materiałom budowlanym jeszcze większą trwałość i zakres ochrony niż oferowane na rynku preparaty. W odróżnieniu od konkurencyjnych firm, które powielają wyłącznie istniejące już od wielu lat rozwiązania, naszym celem jest tworzenie produktów wnoszących na rynek impregnatów nową jakość.

Skupienie się na najnowocześniejszych technologiach, pozwoliło nam opracować kilka innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań, co sprawia że nasza oferta często wyróżniaj się na rynku chemii budowlanej. Dzięki temu marka Dynasil® bardzo szybko stała się rozpoznawalna i doceniana przez fachowców i profesjonalistów. Efektem jest nasza obecność na największych inwestycjach budowlanych i coraz większe zainteresowanie naszymi produktami i pracą również zagranicznych firm.

Dynasil® to w tym momencie najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania dostępne na rynku impregnatów, projektowane pod kontem maksymalnej ochrony, trwałości i bezpieczeństwa. Zdajemy sobie jednak sprawę że nie są doskonałe i to kolejne, co mocno odróżnia nas od konkurencji.

Less
Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.