Płyn do usuwania glonów i porostów z kamienia AKEMI LONGLIFE
AKEMI Płyn przeciw glonom LONGLIFE
AKEMI Płyn przeciw glonom LONGLIFE
Płyn do usuwania glonów i porostów z...
AKEMI Płyn przeciw glonom LONGLIFE
AKEMI Płyn przeciw glonom LONGLIFE

Płyn do usuwania glonów i porostów z kamienia AKEMI LONGLIFE

APPGL
W magazynie
93,00 zł
Brutto

Płyn przeciw glonom Akemi Anti-Gruen LONGLIFE wodnorozpuszczalny koncentrat do mycia, wolny od chloru, kwasów, zasad i rozcieńczalników do trwałego usuwania naturalnych przebarwień z kamieni naturalnych i sztucznych jak marmur, granit, piaskowiec, klinkier, używany na zewnątrz. Używany na tarasach, fasadach budynku, schodach, murach. W równym stopniu nadaje się do stosowania na drewnie i dachówce

Opakowanie
  • 1 Litr
  • 5 Litrów

 

Płyn przeciw glonom Akemi Anti-Gruen LONGLIFE

Czym usunąć zielony nalot z kamienia?

Akemi środek przeciw glonom Longlife jest środkiem czyszczącym w konsystencji koncentratu zawierającym tensydy i składniki wspomagające. Produkt nie zawiera chloru, kwasów, zasad oraz rozcieńczalnika. Płyn do mycia kamienia przeciw gonom Akemi Anti-Gruen LONGLIFE wodnorozpuszczalny.

(!) W przeciwieństwie do innych produktów Akemi do usuwania zielonych nalotów - ten jest delikatniejszy bo wodorozcieńczalny.

Zastosowanie płynu przeciw zielonym porostom Akemi Anti-Gruen LONGLIFE:

Akemi środek przeciw glonom Longlife trwale usuwa zielone przebarwienia pochodzenia organicznego z płyt kamiennych, fasad, posadzek, schodów, murów, ogrodzeń, cegły oraz dachów wykonanych z kamienia naturalnego, sztucznego, lastryka, ceramiki, tworzywa a nawet drewna. Działanie środka utrzymuje się do jednego roku, dzięki czemu ma znakomite działanie zapobiegawcze przeciwko powstawaniu nowych zielonych wykwitów od kwiatów, liści, glonów, mchów, ptasich odchodów, innych „zielonych” zabrudzeń. Stosowany do trwałego usuwania naturalnych przebarwień z kamieni naturalnych i sztucznych (jak marmur, granit, piaskowiec, klinkier), używany na zewnątrz. Produkt ten jest szczególnie używany na tarasach, fasadach budynku, schodach, murach czy płytach nagrobnych. W równym stopniu nadaje się do stosowania na drewnie (pergole) oraz dachówce.Instrukcja stosowania płynu przeciw glonom Akemi Anti-Gruen LONGLIFE:

1. Duże zabrudzenia należy usunąć mechanicznie lub przy pomocy Środka przeciw glonom Power.
2. Środek rozcieńczyć z wodą w proporcjach 1:10 lub 1:50.
3. Rozcieńczony preparat nanosić natryskowo na daną powierzchnię. Pozostawić w celu rozpoczęcia działania środka Akemi Anti-Gruen LONGLIFE.
4. Optymalna temperatura zastosowania środka wynosi 10-25 st C
5. Pokrytą preparatem powierzchnię chronić przed deszczem do 4 godz.
6. Pozostałe zielone zabrudzenia powinny po kilku dniach zostać spłukane przez deszcz lub przy pomocy urządzenia pod ciśnieniem.

Preparat ten doskonale sprawdzi się gdy zastanawiasz się:
Czym usunąć glony z kamienia?
Jak usunąć zielony nalot z kamienia?
Jak usunąć zielony nalot z kamieni?
czym usunąć zielony nalot z kostki brukowej?
czym usunąć mech z pomnika?
jak usunąć zielony nalot z pomnika z kamienia?
czym usunąć zielony nalot na elewacji?

Płyn na zielone porosty na kamieniu Longlife oczyszcza - likwiduje i zabezpiecza przed ponownym porastaniem kamienia zielonymi roślinami. Dodatkowo po rozcieńczeniu wodą można używać w miejscach gdzie jest np stal nierdzewna, drewno, inne rośliny. W przeciwieństwie do Anti Grun Power nie posiada chloru i oprócz usuwania także pełni funkcję ochronną. 


Uwagi szczególne:
1. Ogólnie nie stwierdzono szkodliwego wpływu środka Akemi Anti-Gruen LONGLIFE na rośliny ogrodowe ale z uwagi na ogromną różnorodność roślin nie można dać 100% gwarancji. W związku z tym należy możliwie ostrożnie postępować z preparatem, a w razie kontaktu z roślinami należy je dokładnie spłukać wodą.
2. Nie wlewać z powrotem preparatu do opakowania.
3. Nie nakładać preparatu przy dużym nasłonecznieniu oraz podczas upałów.
4. Przed wyrzuceniem należy dokładnie opróżnić opakowanie.

Powyższe uwagi zostały opracowane zgodnie z najnowszym stanem wiedzy firmy Akemi. Jednak brak kontroli przy stosowaniu danych produktów powoduje, że firma nie bierze odpowiedzialności za uzyskany efekt.


OPAKOWANIE: 1L
                
  

Zobacz poradnik od AKEMI jak pozbyć się zielonych nalotów na kamieniu i wybrać właściwy produkt:

     

Brak komentarzy

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.