Mocny płyn do czyszczenia ceramiki łazienkowej AKEMI Sanitarreiniger
Akemi Sanitarreiniger- płyn do czyszczenia ceramiki łazienkowej
Akemi Sanitarreiniger- płyn do czyszczenia ceramiki łazienkowej
Mocny płyn do czyszczenia ceramiki...
Akemi Sanitarreiniger- płyn do czyszczenia ceramiki łazienkowej
Akemi Sanitarreiniger- płyn do czyszczenia ceramiki łazienkowej

Mocny płyn do czyszczenia ceramiki łazienkowej AKEMI Sanitarreiniger

W magazynie
77,00 zł
Brutto

Akemi Sanitarreiniger - płyn do czyszczenia ceramiki łazienkowej. Przeznaczony do usuwania osadów wapiennych, pozostałości mydła i innych detergentów z kamieni naturalnych i sztucznych, szkła i stali nierdzewnej w pomieszczeniach kuchennych i sanitarnych. Czyści i pielęgnuje ceramikę łazienkową z łatwością usuwając zacieki, osady i zabrudzenia.

 

Akemi Sanitarreiniger - płyn do czyszczenia ceramiki łazienkowej.

koncentrat na bazie dezynfekującego środka czyszczącego na bazie kwasów organicznych z niejonowymi i kationowymi tensydami, wolny od fosforanów i mocnych kwasów nieorganicznych, biodegradowalny.


Kwaśny środek czyszczący, który szybko i trwale usuwa uporczywe osady wapienne, plamy z rdzy, resztki mydła i zabrudzenia z kwasoodpornego kamienia naturalnego i sztucznego, płytek i tworzyw sztucznych oraz szkła i stali nierdzewnej w kuchniach, pomieszczeniach wilgotnych i sanitariatach. Nie nadaje się do kamienia wapiennego i innych kamieni naturalnych, które nie są odporne na działanie kwasów!

Akemi Zmywacz Sanitarny służy do bieżącego czyszczenia i pielęgnowania odpornych na kwas kamieni naturalnych i sztucznych (jak granit, gnejs, płytki ceramiczne) tworzywa sztuczne, szkło, ceramika (umywalki ceramiczne) i stal szlachetna  w pomieszczeniach kuchennych i sanitarnych. Środek zawiera kwas z biologicznie rozkładającymi się środkami powierzchniowo czynnymi. Nie zawiera fosforanów i rozpuszczalników.

Profesjonalny koncentrat na bazie dezynfekującego środka czyszczącego na bazie kwasów organicznych z niejonowymi i kationowymi tensydami, wolny od fosforanów i mocnych kwasów nieorganicznych, biodegradowalny.

Kwaśny środek czyszczący, który szybko i trwale usuwa:
• uporczywe osady wapienne z płytek i baterii łazienkowych,
• plamy rdzy,
• resztki mydła (nawet zaschnięte resztki mydła)
• zabrudzenia z kwasoodpornego kamienia naturalnego i sztucznego, płytek i tworzyw sztucznych oraz szkła i stali nierdzewnej w kuchniach, pomieszczeniach wilgotnych i sanitariatach.


(!) Nie nadaje się do kamienia wapiennego i innych kamieni naturalnych, które nie są odporne na działanie kwasów!Zmywacz sanitarny Akemi jest idealny gdy szukasz odpowiedzi na pytania:
+ czym usunąć zacieki na kranie w łazience
+ czym usunąć kamień w łazience
+ zacieki na baterii łazienkowej - czym usuwać
+ czym myć chromowane baterie łazienkowe
+ czym myć szyby prysznicowe z kamienia
+ zacieki w łazience co do usuwania


Instrukcja stosowania płynu do czyszczenia ceramiki łazienkowej Akemi:

1. Nanosić równomiernie na całkowicie suchą powierzchnię w formie nierozcieńczonej lub w rozcieńczeniu do 1:50 z wodą.
2. Pozostawić kilka minut do zadziałania.
3. Przy silnym zabrudzeniu czyścić szczotką.
4. Gruntownie zmyć  wodą.
5. W razie potrzeby zabieg powtórzyć.
6. Używać rękawic ochronnych.


Uwagi szczególne:
1. Nie stosować na wrażliwych na kwas materiałach  takich jak: polerowany wapień, marmur itp. Do mycia i pielęgnacji umywalek z marmuru użyć środka Lux4stone™.
2. Dla prawidłowej utylizacji pojemnik całkowicie opróżnić.

Uwagi:
Powyższe uwagi zostały opracowane zgodnie z najnowszym stanem wiedzy naszej firmy. Jednak brak kontroli przy stosowaniu naszych produktów powoduje,że firma nie bierze odpowiedzialności za uzyskany efekt. Każdorazowo zaleca się przeprowadzenie próby na mało widocznej powierzchni, dopiero zadowalający efekt upoważnia do podjęcia dalszych czynności.
 
 
OPAKOWANIE: 1L

Brak komentarzy

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.