Mocny płyn do czyszczenia ceramiki łazienkowej AKEMI Sanitarreiniger

Nowy produkt

Akemi Sanitarreiniger - płyn do czyszczenia ceramiki łazienkowej. Przeznaczony do usuwania osadów wapiennych, pozostałości mydła i innych detergentów z kamieni naturalnych i sztucznych, szkła i stali nierdzewnej w pomieszczeniach kuchennych i sanitarnych. Czyści i pielęgnuje ceramikę łazienkową z łatwością usuwając zacieki, osady i zabrudzenia.

Więcej szczegółów

63,00 zł brutto

  • 1 Litr

Więcej informacji

Akemi Sanitarreiniger - płyn do czyszczenia ceramiki łazienkowej.

Akemi Zmywacz Sanitarny służy do bieżącego czyszczenia i pielęgnowania odpornych na kwas kamieni naturalnych i sztucznych (jak granit, gnejs, płytki ceramiczne) tworzywa sztuczne, szkło, ceramika (umywalki ceramiczne) i stal szlachetna  w pomieszczeniach kuchennych i sanitarnych. Środek zawiera kwas z biologicznie rozkładającymi się środkami powierzchniowo czynnymi. Nie zawiera fosforanów i rozpuszczalników.

Instrukcja stosowania płynu do czyszczenia ceramiki łazienkowej Akemi:

1. Nanosić równomiernie na całkowicie suchą powierzchnię w formie nierozcieńczonej lub w rozcieńczeniu do 1:50 z wodą.
2. Pozostawić kilka minut do zadziałania.
3. Przy silnym zabrudzeniu czyścić szczotką.
4. Gruntownie zmyć  wodą.
5. W razie potrzeby zabieg powtórzyć.
6. Używać rękawic ochronnych.


Uwagi szczególne:
1. Nie stosować na wrażliwych na kwas materiałach  takich jak: polerowany wapień, marmur itp. Do mycia i pielęgnacji umywalek z marmuru użyć środka Lux4stone™.
2. Dla prawidłowej utylizacji pojemnik całkowicie opróżnić.

Uwagi:
Powyższe uwagi zostały opracowane zgodnie z najnowszym stanem wiedzy naszej firmy. Jednak brak kontroli przy stosowaniu naszych produktów powoduje,że firma nie bierze odpowiedzialności za uzyskany efekt. Każdorazowo zaleca się przeprowadzenie próby na mało widocznej powierzchni, dopiero zadowalający efekt upoważnia do podjęcia dalszych czynności.
 
 
OPAKOWANIE: 1L

Produkty powiązane