AKEMI Quartz polish

Nowy produkt

Akemi Quartz Polish - do zabezpieczenia konglomeratów kwarcowych. Quartz Polish to profesjonalny środek do zabezpieczenia i konserwacji blatów z konglomeratu kwarcowego, zlewów z konglomeratu lub zlewozmywaków z konglomeratu. Stosowany do przywracania połysku na polerowanych powierzchniach i do pielęgnacji kompozytów kwarcowych. Odświeża połysk na blatach z kwarców i konglomeratów kwarcowych.

Więcej szczegółów

35,00 zł brutto

  • 250 ml

Więcej informacji

Akemi Quartz Polish do blatów i zlewów z granitu / z konglomeratu

Jeśli zastanawiasz się:
Jak odnowić blat z konglomeratu?
Jak odnowić parapet z konglomeratu?
Jak odnowić zlew z konglomeratu?

Przeznaczony odświeżania połysku na blatach kuchennych z kwarców i konglomeratów kwarcowych, połysku na zlewach z konglomeratów. Akemi Quartz Polish  jest bezpieczny w kontakcie z żywnością. Akemi - Quartz Polish to preparat, który zastępuje impregnat i dodatkowo zabezpiecza bardzo mało nasiąkliwe powierzchnie przed wchłanianiem wody i innych zabrudzeń. Stosowany jest do przywracania barwy i połysku na polerowanych powierzchniach oraz do pielęgnacji kompozytów kwarcowych takich jak blaty kuchenne i biurowe, lady recepcyjne, zlewy i zlewozmywaki z konglomeratów / zlewy granitowe. Nadaje się także do pielęgnacji ceramicznych i szklanych płyt grzewczych.

Środek do pielęgnacji i mycia konglomeratu Akemi Quartz Polish w zetknięciu z wilgocią powoduje wzmocnienie ochrony powierzchni materiału. Jest odporny na warunki pogodowe, nie żółknie i jest bezpieczny w kontakcie z żywnością. Tak jak wszystkie środki z palety chemia kamieniarska tak i płyn do mycia zlewozmywaków z granitu powinien zostać przetestowany na małej powierzchni przed pierwszym użyciem.

Produkty powiązane