Impregnowanie i odnawianie konglomeratu AKEMI Quartz Polish
AKEMI Quartz polish
AKEMI Quartz polish
Impregnowanie i odnawianie...
AKEMI Quartz polish
AKEMI Quartz polish

Impregnowanie i odnawianie konglomeratu AKEMI Quartz Polish

AQp
W magazynie
45,00 zł
Brutto
Akemi Quartz Polish - do zabezpieczenia konglomeratów kwarcowych. Quartz Polish to profesjonalny środek do zabezpieczenia i konserwacji blatów z konglomeratu kwarcowego, zlewów z konglomeratu lub zlewozmywaków z konglomeratu. Stosowany do przywracania połysku na polerowanych powierzchniach i do pielęgnacji kompozytów kwarcowych. Odświeża połysk na blatach z kwarców i konglomeratów kwarcowych.
 

Akemi Quartz Polish do blatów i zlewów z granitu / z konglomeratu

Jeśli zastanawiasz się:
Jak odnowić blat z konglomeratu?
Jak odnowić parapet z konglomeratu?
Jak odnowić zlew z konglomeratu?
Renowacja konglomeratu
Połysk na konglomeracie
Sposób na matowy konglomerat
Impregnowanie konglomeratu

Akemi Quartz Polish tworzy na mało nasiąkliwej powierzchni (dla impregnatów) silikonową powierzchnię nadając jej dodatkowy połysk i zabezpieczając przed zabrudzeniami. Przeznaczony odświeżania połysku na blatach kuchennych z kwarców i konglomeratów kwarcowych, połysku na zlewach z konglomeratów. Akemi Quartz Polish  jest bezpieczny w kontakcie z żywnością. Akemi - Quartz Polish to preparat, który zastępuje impregnat i dodatkowo zabezpiecza bardzo mało nasiąkliwe powierzchnie przed wchłanianiem wody i innych zabrudzeń. Stosowany jest do przywracania barwy i połysku na polerowanych powierzchniach oraz do pielęgnacji kompozytów kwarcowych takich jak blaty kuchenne i biurowe, lady recepcyjne, zlewy i zlewozmywaki z konglomeratów / zlewy granitowe. Nadaje się także do pielęgnacji ceramicznych i szklanych płyt grzewczych.

Środek do pielęgnacji i mycia konglomeratu Akemi Quartz Polish w zetknięciu z wilgocią powoduje wzmocnienie ochrony powierzchni materiału. Jest odporny na warunki pogodowe, nie żółknie i jest bezpieczny w kontakcie z żywnością. Tak jak wszystkie środki z palety chemia kamieniarska tak i płyn do mycia zlewozmywaków z granitu powinien zostać przetestowany na małej powierzchni przed pierwszym użyciem.


Sprawdzony przepis na pielęgnację / renowację konglomeratu - sztucznego granitu:
AKEMI Quartz Intensive Cleaner - do usunięcia dużych i głębokich plam na konglomeracie i gruntownego wymycia. Używaj gdy potrzeba.
AKEMI Quartz polish - obecnie przeglądasz: tworzy silikonową powierzchnię ochronną na konglomeracie zabezpieczając przed plamami i utratą poleru. Używaj raz na 2-3 miesiące.
AKEMI Quartz Clean & Care - przeglądasz obecnie używaj do codziennej pielęgnacji aby utrwalać ochronę.

lub wybierz wszystko w zestawie: Zestaw do pielęgnacji konglomeratów

Brak komentarzy

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.