Mydło do kamienia – Steinseife
Mydło do kamienia – Steinseife
Mydło do kamienia – Steinseife
Mydło do kamienia – Steinseife
Mydło do kamienia – Steinseife
Mydło do kamienia – Steinseife

Mydło do kamienia – Steinseife

MdK-S
W magazynie
68,00 zł
Brutto

Mydło do kamienia - Akemi Steinseife Przeznaczony do bieżącego czyszczenia płyt z kamienia naturalnego i sztucznego. Środek czyszcząco - pielęgnacyjny, zapachowy, nie zawiera fosforanów, ługów, wosków i polimerów, ulega biodegradacji. Nadaje się zarówno na powierzchni impregnowane jak i nieimpregnowane kamieni takich jak granit, marmur, wapień, łupek, terrazzo, gres, klinkier.

 

Mydło do kamienia - Akemi Steinseife

Specjalny produkt do regularnego czyszczenia i pielęgnacji kamienia naturalnego i sztucznego. Regularne stosowanie zabezpiecza kamień, utrwala strukturę i kolor. Nadaje się również do powierzchni cotto, terakoty i terres, a także do nieglazurowanych płytek ceramicznych i cegieł.
Środek czyszcząco-pielęgnacyjny,  zapachowy, nie zawiera fosforanów, ługów, wosków i polimerów, ulega biodegradacji. Przeznaczony do bieżącego czyszczenia płyt z kamienia naturalnego i sztucznego, regularnie stosowany zabezpiecza powierzchnię przed blaknięciem utratą koloru lub wytarciami.


Opakowania:

1 L nr katalogowy 10830
5 L nr katalogowy 10831*

Mydło do kamienia Akemi Steinseife jest produktem zawierającym naturalne składniki uzupełniające i zapachowe. Jest wolny od fosfatów, ługów, wosków i polimerów. Składniki aktywne odpowiadają przepisom o ochronie środowiska i są biologicznie odnawialne.

Zastosowanie Akemi Steinseife:


Mydło Akemi Steinseife - środek do czyszczenia kamienia jest odpowiednim preparatem do codziennego czyszczenia i pielęgnacji powierzchni gładkich i szorstkich z kamienia naturalnego i sztucznego. Kamień może być o różnym stopniu nasiąkliwości. Środek może być używany do kamienia zarówno zaimpregnowanego i nie zaimpregnowanego typu: granit, marmur, łupek, wapień, terazzo, klinkier i gres, mozaiki kamienne, otoczaki z kamienia. Nie zawiera wosków, polimerów i składników nabłyszczających, dlatego nie tworzy filmu i smug. Kamień zachowuje naturalną przepuszczalność pary wodnej. Regularne stosowanie mydła Steinseife utrwala efekt impregnacji. Steinseife  można stosować po zastosowaniu Stein-Milch, Stein-Lotion a w przypadku mocnych zabrudzeń zaleca się gruntowne umycie powierzchni środkiem do gruntownego czyszczenia kamienia Steinreiniger.


Instrukcja stosowania Akemi Steinseife:


1. 1-2 łyżki stołowe (20-40 ml) Steinseife na 10 litrów wody.
2. Po zastosowaniu zetrzeć środek z powierzchni.

Uwagi szczególne:

Opakowanie należy dokładnie opróżnić zgodnie z przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami.

Powyższe uwagi zostały opracowane zgodnie z najnowszym stanem wiedzy naszej firmy. Jednak brak kontroli przy stosowaniu naszych produktów powoduje, że firma nie bierze odpowiedzialności za uzyskany efekt. Każdorazowo przed rozpoczęciem prac należy przeprowadzić próbę na niewidocznym fragmencie, dopiero zadowalający efekt upoważnia do podjęcia dalszych prac.Mydło do kamienia jest idealne dla tych którzy zastanawiają się:
jaki płyn do mycia codziennego każdego kamienia?
czym czyścić podłogę z kamienia?
czym myć posadzkę kamienną i schody?
Czym myć marmur na podłodze?
płyn do mycia podłogi kamiennej
płyn do mycia posadzki z marmuru


Informacje dodatkowe:
• Czyszczenie: Codzienne sprzątanie
• 
Powierzchnia kamienia: szorstki, drobno zmielony, szlifowany, satynowany, antyczny
• 
Baza chemiczna produktu: Na bazie wody
• 
Sposób aplikacji: mop, maszyna jednotarczowa, ręczna, maszynowa
• 
Stężenie: koncentrat
• 
Materiał: Kamień naturalny, Marmur i wapień, Granit, Lastryko, Łupek, Kamień betonowy, Cotto, Kamienie wrażliwe na kwasy
• 
Obszar zastosowania: Łazienka i wnętrza sanitarne, podłogi i schody
• W
artość PH: alkaliczne


 

Brak komentarzy

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.