Mydło do kamienia – Steinseife

Nowy produkt

Mydło do kamienia - Akemi Steinseife Przeznaczony do bieżącego czyszczenia płyt z kamienia naturalnego i sztucznego. Środek czyszcząco - pielęgnacyjny, zapachowy, nie zawiera fosforanów, ługów, wosków i polimerów, ulega biodegradacji. Nadaje się zarówno na powierzchni impregnowane jak i nieimpregnowane kamieni takich jak granit, marmur, wapień, łupek, terrazzo, gres, klinkier.

Więcej szczegółów

57,00 zł brutto

  • 1 Litr
  • 5 Litrów

Więcej informacji

Mydło do kamienia - Akemi Steinseife

Środek czyszcząco-pielęgnacyjny,  zapachowy, nie zawiera fosforanów, ługów, wosków i polimerów, ulega biodegradacji. Przeznaczony do bieżącego czyszczenia płyt z kamienia naturalnego i sztucznego, regularnie stosowany zabezpiecza kamień jego strukturę i kolor.


Opakowania:

1 L nr katalogowy 10830
5 L nr katalogowy 10831*

Mydło do kamienia Akemi Steinseife jest produktem zawierającym naturalne składniki uzupełniające i zapachowe. Jest wolny od fosfatów, ługów, wosków i polimerów. Składniki aktywne odpowiadają przepisom o ochronie środowiska i są biologicznie odnawialne.

Zastosowanie Akemi Steinseife:


Mydło Akemi Steinseife - środek do czyszczenia kamienia jest odpowiednim preparatem do codziennego czyszczenia i pielęgnacji powierzchni gładkich i szorstkich z kamienia naturalnego i sztucznego. Kamień może być o różnym stopniu nasiąkliwości. Środek może być używany do kamienia zarówno zaimpregnowanego i nie zaimpregnowanego typu: granit, marmur, łupek, wapień, terazzo, klinkier i gres, mozaiki kamienne, otoczaki z kamienia. Nie zawiera wosków, polimerów i składników nabłyszczających, dlatego nie tworzy filmu i smug. Kamień zachowuje naturalną przepuszczalność pary wodnej. Regularne stosowanie mydła Steinseife utrwala efekt impregnacji. Steinseife  można stosować po zastosowaniu Stein-Milch, Stein-Lotion a w przypadku mocnych zabrudzeń zaleca się gruntowne umycie powierzchni środkiem do gruntownego czyszczenia kamienia Steinreiniger.


Instrukcja stosowania Akemi Steinseife:


1. 1-2 łyżki stołowe (20-40 ml) Steinseife na 10 litrów wody.
2. Po zastosowaniu zetrzeć środek z powierzchni.

Uwagi szczególne:

Opakowanie należy dokładnie opróżnić zgodnie z przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami.

Powyższe uwagi zostały opracowane zgodnie z najnowszym stanem wiedzy naszej firmy. Jednak brak kontroli przy stosowaniu naszych produktów powoduje, że firma nie bierze odpowiedzialności za uzyskany efekt. Każdorazowo przed rozpoczęciem prac należy przeprowadzić próbę na niewidocznym fragmencie, dopiero zadowalający efekt upoważnia do podjęcia dalszych prac.Mydło do kamienia jest idealne dla tych którzy zastanawiają się:
jaki płyn do mycia codziennego każdego kamienia?
czym czyścić podłogę z kamienia?
czym myć posadzkę kamienną i schody?
Czym myć marmur na podłodze?
płyn do mycia podłogi kamiennej
płyn do mycia posadzki z marmuru


 

Produkty powiązane