Impregnat do nasiąkliwych kamieni - AKEMI Natura przeciw wilgoci

Nowy produkt

Natura - Impregnat do kamienia naturalnego dedykowany do nasiąkliwych powierzchni takich jak kamień, cegła, beton, tynk mineralny, lastryko, terakota. Akemi NATURA nie zawiera rozpuszczalników. Impregnat Natura Impregnator jest na bazie wody i jest nieszkodliwy dla roślin znajdujących się w otoczeniu impregnowanego materiału. Preparat można stosować na lekko wilgotnym podłożu.

Więcej szczegółów

87,00 zł brutto

  • 1 Litr

Więcej informacji

Impregnat Akemi Natura do nasiąkliwych powierzchni typu kamień, beton, terakota...


Impregnat stworzony na bazie polimerów rozpuszczonych w wodzie, nie zawiera rozpuszczalnika, nie zawiera VOC (węglowych związków organicznych), bezzapachowy, przyjazny dla środowiska. Idealnie sprawdzi się do impregnowania powierzchni nasiąkliwych w otoczeniu roślin, trawników, ogrodów. Akemi Natura Impregnator  działa zabezpieczająco przed wnikaniem wody i ogólnych zabrudzeń w powierzchniach nasiąkliwych kamieni naturalnych lub sztucznych oraz powierzchni typu:terakota, lastryko i nieszkliwione płytki ceramiczne. Szczególnie nadaje się do impregnowania powierzchni kamienia na zewnątrz oraz podczas procesu produkcji, gdzie w materiale mogą pozostawać  jeszcze resztki wilgoci. Preparat nie zawiera rozcieńczalników i jest bezzapachowy. Posiada pH neutralne dzięki czemu nadaje się bardzo dobrze na powierzchnie polerowne. Odcień kamienia pozostaje z reguły nie zmieniony. Do zastosowania również na niewysuszonym i wilgotnym kamieniu.

Zastosowanie Przeznaczony do zabezpieczania przed wodą i zabrudzeniami kamieni naturalnych i sztucznych oraz innych nasiąkliwych podłoży typu lastryko, terakota, nieszkliwione płytki ceramiczne. Szczególnie zalecany do impregnacji wilgotnych podłoży w warunkach na zewnątrz oraz przy liniach polerskich. W otoczeniu roślin, trawników, drzew.Wydajność: 5-15 m2/litr
Opakowania: 1l / 5l

Idealny impregnat do nasiąkliwego kamienia, cegły, betonu, który zdaje egzamin jeśli zastanawiasz się lub szukasz:
- impregnat do kamienia bezpieczny dla roślin
- impregnowanie nasiąkliwych powierzchni
- impregnowanie terakoty
- czym impregnować beton

Produkty powiązane