Usuwanie rdzy z granitu Pasta Rostentferner

Nowy produkt

Pasta Rostentferner usuwa rdzę z granitu i rdzę z kamienia o podobnej strukturze.

Środek do usuwania rdzy z kamienia - PASTA do usuwania rdzy z granitu dedykowana jest do usuwania rdzawych plam i przebarwień z pionowych powierzchni z kamienia granitu. Środek usuwa rdzawe przebarwienia lub zacieki z rdzy, które zostają trwale zlikwidowane. Nie stosować na polerowanych powierzchniach marmurowych!

Więcej szczegółów

85,00 zł brutto

  • 1 Litr

Więcej informacji

Pasta Akemi Rostentferner to środek do usuwania zacieków i odbarwień rdzy na kamieniu zamontowanym pionowo (mury, ściany) - Pasta do usuwania rdzy z granitu. Kwasowy środek czyszczący, nie zawiera kwasu solnego, ulega biodegradacji. 

Rostentferner PASTA (dostępny także płyn do powierzchni poziomych) do usuwania rdzy z kamieni jest odpowiedni do usuwania związków i pojawiających się plam rdzy i żelaza zawartych w strukturze kamienia jak i rdzawych przebarwień powierzchniowych w kamieniach naturalnych i sztucznych, odpornych na kwasy. Akemi Rostentferner do granitu utrudnia ponowne wystąpienie rdzawych plam nawet jeśli wcześniej takie plamy powracały. W przypadku plam rdzy na podłogach i częściach płaskich - poziomych sugerowana jest płyn Rostentferner, a w przypadku plam z rdzy na marmurze - środek do marmuru, który różni się składem od tego.

Idealny preparat gdy zastanawiasz się:
- jak usunąć rdzę z granitu?
- usuwanie plam z rdzy z granitu
- czym usunąć rdzę z kamienia
- jak pozbyć się plamy z rdzy na kamieniu

Produkty powiązane