Lakier do kamienia AKEMI Super Gloss - mokry kamień

Nowy produkt

Lakier do kamienia - efekt mokrego kamienia i połysk


Lakier do kamienia AKEMI Super Gloss pozwala uzyskać bardzo wysoki połysk nawet na chropowatym kamieniu dzięki zastosowaniu wysokiej jakości wosków i żywic syntetycznych. Lakier do kamienia daje silny efekt pogłębienia koloru (efekt mokrego kamienia) a dodatkowo odporny jest na żółknięcie i szybkoschnący.

Więcej szczegółów

129,00 zł brutto

  • 750 ml

Więcej informacji

AKEMI Super Gloss

Profesjonalny lakier do kamienia naturalnego / powłoka nabłyszczająca nadaje wysoki połysk i efekt pogłębienia koloru. Dodatkowa zaleta lakieru to szybkie schnięcie i utwardzanie. Stosowany do obróbki kamieni naturalnych i sztucznych, surowych, szlifowanych, porowatych i nasiąkliwych powierzchni.
Ułatwia prace i pozwala uzyskać połysk w miejscach do których nie można dotrzeć szlifierką lub polerką. Wykorzystywany do uzyskiwania połysku i poleru na narożnikach, posągach, freskach, krawędziach, zagłębieniach. 

                                                                        

Opakowania Akemi Super Gloss: 750 ml
Numer katalogowy: 10976


Akemi Super Gloss to profesjonalny produkt dla tych, którzy szukają:
- lakier do kamienia dekoracyjnego
- lakier bezbarwny do kamienia 
- połysk na kamieniu bez obróbki
- jak nadać połysk na kamieniu bez szlifowania
- jak naprawić matowy kamień
- lakierowanie kamienia
- farba do kamienia
- pogłębiacz koloru kamienia

☝ ⁇ Pamiętaj! Nie musisz się na tym znać, nie musisz się edukować i przeglądać opisy impregnatów. Zadzwoń do nas lub napisz i wyślij zdjęcie kamienia. To nasze zadanie aby dobrać dla Ciebie odpowiedni preparat i jego ilość!

Produkty powiązane