Zaawansowany klej do mocowania metalowych liter na kamieniu - AKEMI AKEPOX 3000 Mini Quick
AKEMI AKEPOX 3000 Mini Quick
AKEMI AKEPOX 3000 Mini Quick
Zaawansowany klej do mocowania...
AKEMI AKEPOX 3000 Mini Quick
AKEMI AKEPOX 3000 Mini Quick

Zaawansowany klej do mocowania metalowych liter na kamieniu - AKEMI AKEPOX 3000 Mini Quick

AA3MQ
W magazynie
89,00 zł
Brutto

Akemi AKEPOX 3000 Mini Quick - Klej mocujący do małych obciążeń. Do mocowania metalowych liter, kamienia naturalnego i sztucznego. Szybko utwardzalny dwuskładnikowy klej dostępny w kartuszach zapewniających dokładne dozowanie i precyzyjne mieszanie. Do klejenia kamieni naturalnych i sztucznych, mocowania sztyftów, liter i metaloplastyki, liter na nagrobkach, zdjęć czy szkła...

 

Klej Akemi AKEPOX 3000 Mini Quick

Akemi AKEPOX 3000 jest klejem dwuskładnikowym na bazie żywicy epoksydowej, o konsystencji żelowej nie zawierającym rozcieńczalnika. Wyróżnia go: krótki czas utwardzania, łatwe i precyzyjne dozowanie i mieszanie poprzez system kartuszy, niska kurczliwość podczas utwardzania. Dostępny w kartuszach zapewniających dokładne dozowanie i precyzyjne mieszanie dzięki specjalnym opakowaniom. 
Może być dokładnie dozowany i jednorodnie wymieszany, stosunek mieszania 1:1 Klej mocujący do małych obciążeń. Służy do mocowania metalowych liter na kamieniu. Idealny do mocowania kamienia naturalnego i sztucznego. Wyciśnij go pistoletem i jest już wymieszany.

Zastosowanie AKEPOX 3000 Mini Quick

Przeznaczony do klejenia kamienia naturalnego lub sztucznego oraz mocowania na nim sztyftów, liter, szkła, ceramiki, aluminium. Wykorzystywany przy zdobieniu nagrobków w dodatkowe elementy, naklejaniu reklam na podłoże kamienne, etc.

Klej do kamienia AKEMI AKEPOX 3000 Mini Quick posiada wysokie właściwości mechaniczne przy łączeniu kamienia naturalnego z innymi materiałami sztucznymi metal, aluminium, drewno, szkło, ceramika. Dodatkowo klej cechuje się dobrą przyczepnością do wilgotnego podłoża, wysoką odpornością na warunki atmosferyczne.


Opakowanie: 395ml
Kolor: TRANSPARENT


AKEPOX 3000 Mini Quick idealny klej do pracy w:

Obszar zastosowania: nagrobki, pomniki, fasady, ściany. 
Przemysł kamieniarski, firmy pracujące przy nagrobkach, elewacjach z kamienia
Materiał: Kamień naturalny, Granit, Marmur i wapień, Ceramika, Asfalt betonowy, Lastryko, Metal, Szkło, Drewno, PCV i akryl Zewnętrzne / wewnętrzne
Aplikacja klejąca: Klejenie Czas pracy Krótki
Technologia klejenia: Żywica epoksydowa
Stabilność UV: Niski
Klejenie: Sztywny
Czas utwardzania: Szybko
Zdolność polerowania: Dobra 
Spójność: Żelowy
Kolor: Przezroczysty, wstępnie barwiony

Na zamówienie dostępne jest także opakowanie Akepox 3000 o pojemności 395 ml

Wyciskanie pistoletem przy użyciu dyszy mieszającej 1:1

POBIERZ KARTA PRODUKTU - AKEMI AKEPOX 3000W stałej współpracy z kamieniarzami - liternikami, możesz u nas liczyć na rabaty hurtowe. Zadzwoń i zapytaj o cenę.

Jeśli jesteś początkującym liternikiem, lub nigdy nie wykonywałeś zdobień na kamieniu - zobacz film producenta:


Brak komentarzy

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.