Zaawansowany klej do mocowania metalowych liter na kamieniu - AKEMI AKEPOX 3000 Mini Quick

Nowy produkt

Akemi AKEPOX 3000 Mini Quick - Klej mocujący do małych obciążeń. Do mocowania metalowych liter, kamienia naturalnego i sztucznego. Szybko utwardzalny dwuskładnikowy klej dostępny w kartuszach zapewniających dokładne dozowanie i precyzyjne mieszanie. Do klejenia kamieni naturalnych i sztucznych, mocowania sztyftów, liter i metaloplastyki, liter na nagrobkach, zdjęć czy szkła...

Więcej szczegółów

89,00 zł brutto

  • 50ml

Więcej informacji

Klej Akemi AKEPOX 3000 Mini Quick

Akemi AKEPOX 3000 jest klejem dwuskładnikowym na bazie żywicy epoksydowej, o konsystencji żelowej nie zawierającym rozcieńczalnika. Wyróżnia go: krótki czas utwardzania, łatwe i precyzyjne dozowanie i mieszanie poprzez system kartuszy, niska kurczliwość podczas utwardzania. Dostępny w kartuszach zapewniających dokładne dozowanie i precyzyjne mieszanie dzięki specjalnym opakowaniom. 
Może być dokładnie dozowany i jednorodnie wymieszany, stosunek mieszania 1:1 Klej mocujący do małych obciążeń. Służy do mocowania metalowych liter na kamieniu. Idealny do mocowania kamienia naturalnego i sztucznego. Wyciśnij go pistoletem i jest już wymieszany.

Zastosowanie AKEPOX 3000 Mini Quick

Przeznaczony do klejenia kamienia naturalnego lub sztucznego oraz mocowania na nim sztyftów, liter, szkła, ceramiki, aluminium. Wykorzystywany przy zdobieniu nagrobków w dodatkowe elementy, naklejaniu reklam na podłoże kamienne, etc.

Klej do kamienia AKEMI AKEPOX 3000 Mini Quick posiada wysokie właściwości mechaniczne przy łączeniu kamienia naturalnego z innymi materiałami sztucznymi metal, aluminium, drewno, szkło, ceramika. Dodatkowo klej cechuje się dobrą przyczepnością do wilgotnego podłoża, wysoką odpornością na warunki atmosferyczne.


Opakowanie: 395ml
Kolor: TRANSPARENT


AKEPOX 3000 Mini Quick idealny klej do pracy w:

Obszar zastosowania: nagrobki, pomniki, fasady, ściany. 
Przemysł kamieniarski, firmy pracujące przy nagrobkach, elewacjach z kamienia
Materiał: Kamień naturalny, Granit, Marmur i wapień, Ceramika, Asfalt betonowy, Lastryko, Metal, Szkło, Drewno, PCV i akryl Zewnętrzne / wewnętrzne
Aplikacja klejąca: Klejenie Czas pracy Krótki
Technologia klejenia: Żywica epoksydowa
Stabilność UV: Niski
Klejenie: Sztywny
Czas utwardzania: Szybko
Zdolność polerowania: Dobra 
Spójność: Żelowy
Kolor: Przezroczysty, wstępnie barwiony

Na zamówienie dostępne jest także opakowanie Akepox 3000 o pojemności 395 ml

Wyciskanie pistoletem przy użyciu dyszy mieszającej 1:1

POBIERZ KARTA PRODUKTU - AKEMI AKEPOX 3000W stałej współpracy z kamieniarzami - liternikami, możesz u nas liczyć na rabaty hurtowe. Zadzwoń i zapytaj o cenę.

Jeśli jesteś początkującym liternikiem, lub nigdy nie wykonywałeś zdobień na kamieniu - zobacz film producenta:


Produkty powiązane