Zaawansowany klej do kamienia AKEMI AKEPOX 3000 Mini Quick

Nowy produkt

Akemi AKEPOX 3000 Mini Quick - Szybko utwardzalny dwuskładnikowy klej w konsystencji żelowatej dostępny w kartuszach zapewniających dokładne dozowanie i precyzyjne mieszanie. Przeznaczony jest do klejenia kamieni naturalnych i sztucznych, mocowania sztyftów, liter i metaloplastyki. Klej dedykowany przy klejeniu liter na nagrobkach, zdjęć czy szkła...

Więcej szczegółów

57,00 zł brutto

  • 50ml

Więcej informacji

Klej Akemi AKEPOX 3000 Mini Quick

Akemi AKEPOX 3000 jest klejem dwuskładnikowym na bazie żywicy epoksydowej, o konsystencji żelowej nie zawierającym rozcieńczalnika. Wyróżnia go: krótki czas utwardzania, łatwe i precyzyjne dozowanie i mieszanie poprzez system kartuszy, niska kurczliwość podczas utwardzania. Dostępny w kartuszach zapewniających dokładne dozowanie i precyzyjne mieszanie.

Zastosowanie AKEPOX 3000 Mini Quick

Przeznaczony do klejenia kamienia naturalnego lub sztucznego oraz mocowania na nim sztyftów, liter, szkła, ceramiki, aluminium. Wykorzystywany przy zdobieniu nagrobków w dodatkowe elementy, naklejaniu reklam na podłoże kamienne, etc.

Klej do kamienia AKEMI AKEPOX 3000 Mini Quick posiada wysokie właściwości mechaniczne przy łączeniu kamienia naturalnego z innymi materiałami sztucznymi metal, aluminium, drewno, szkło, ceramika. Dodatkowo klej cechuje się dobrą przyczepnością do wilgotnego podłoża, wysoką odpornością na warunki atmosferyczne.


Opakowanie: 395ml
Kolor: TRANSPARENT

Na zamówienie dostępne jest także opakowanie Akepox 3000 o pojemności 395 ml

Wyciskanie pistoletem przy użyciu dyszy mieszającej 1:1

POBIERZ KARTA PRODUKTU - AKEMI AKEPOX 3000

Produkty powiązane