Wydajny Dwuskładnikowy klej do kamienia AKEMI AKEPOX 2000 - żywica epoksydowa
AKEMI AKEPOX 2000
AKEMI AKEPOX 2000
Wydajny Dwuskładnikowy klej do kamienia AKEMI AKEPOX 2000 - żywica epoksydowa
Wydajny Dwuskładnikowy klej do...
AKEMI AKEPOX 2000
AKEMI AKEPOX 2000
Wydajny Dwuskładnikowy klej do...

Wydajny Dwuskładnikowy klej do kamienia AKEMI AKEPOX 2000 - żywica epoksydowa

AA2
W magazynie
295,00 zł
Brutto

Akemi Akepox 2000 to klej do kamienia przeznaczony do klejenia warstwowego, wypełniania pęknięć i ubytków na płaszczyznach poziomych. Charakteryzuje go dobra przyczepność do wilgotnego podłoża. Możliwość mieszania z mączkami kamiennymi. Akemi Akepox 2000 to płynny, 2-składnikowy klej (2:1), łatwo barwiący się, nadający się do polerowania, prawie nie kurczący się...

 

Kleje Akemi Akepox 2000

Akemi Akepox 2000 to klej do kamienia przeznaczony do klejenia warstwowego, wypełniania pęknięć i ubytków na płaszczyznach poziomych. Charakteryzuje go dobra przyczepność do wilgotnego podłoża. Możliwość mieszania z mączkami kamiennymi. Akemi Akepox 2000 to płynny, 2-składnikowy klej (2:1), łatwo barwiący się, nadający się do polerowania, prawie nie kurczący się, odporny na warunki atmosferyczne, nie zawierający rozpuszczalników.

Chemia kamieniarska Akemi Akepox 2000 jest płynnym, dwuskładnikowym klejem na bazie żywicy epoksydowej. Akepox 2000 nie zawiera rozcieńczalnika. Cechuje się odpornością na warunki atmosferyczne, zachowuje wytrzymałość przy temp. 60-70 stopni C pod obciążeniem 100-110 stopni C przy klejeniu nie obciążonym. Doskonały jest do klejenia materiałów gazoszczelnych. Nie przewodzi prądu. Stosuje się do klejenia i laminowania konstrukcji warstwowych. Stabilny zasadowo dlatego nadaje się również w przypadku betonu. Dobra przyczepność do lekko wilgotnego podłoża. Możliwość mieszania kleju z mączkami kamiennymi.


Zakres zastosowania Akemi Akepox 2000 (płynny klej do kamienia):


Akepox 2000 znajduje zastosowanie głownie w branzy kamieniarskiej do klejenia kamieni naturalnych (do marmuru, granitu), kamieni sztucznych, tzw terazzo lub nawet betonu. Dzięki niskowiskozowej konsystencji możliwe jest stosowanie bardzo cienkiej warstwy kleju. W połączeniu z włóknem szklanym może być używany do laminowania. Klei bardzo skutecznie skutecznie materiały jak i tworzywa sztuczne (PCV, poliester, polistyrol, ABS) a także papier, drewno, szkło. Poza tym znajduje zastosowanie w przemyśle maszynowym ( karoserie, kabiny, łodzie). W przemyśle elektromaszynowym jest używany do szpil silników i transformatorów. UWAGA: Akemi Akepox 2000 nie nadaje się do klejenia polietylenu, silikonu, teflonu i miękkie PCV butylowego kauczuku.

Instrukcja stosowania Kleju Akemi Akepox 2000:


1. Powierzchnie klejoną wyczyścić i wysuszyć
2. Dwie części wagowe lub objętościowe Komponentu A mieszać z 1 częścią  wagową lub objętościową Komponentu B do czasu osiągnięcia jednolitej barwy.
3. Możliwość doboru koloru przy użyciu pasty koloryzującej Akepox firmy Akemi
4. Mieszanina jest zdatna do użycia przez  20-30 min. (temp. 20 stopni C) . Po 6-8 godz.( temp.20 stopni C) sklejone części są gotowe do transportu. Po 12-16 godz.(temp. 20 stopni C) mogą być obrabiane i obciążane. Maksymalna wytrzymałość po 7 dniach.
5. Po 24 godz. w temperaturze pokojowej lub 3 godz. w temp. 60 stopni C płyty po schłodzeniu nadają się do szlifowania i polerowania.
6. Podgrzana powierzchnia ( 60 stopni 70 stopni C) zwiększa właściwości penetracji kleju
7. Po zakończeniu prac umyć narzędzia rozcieńczalnikiem.
8. Wyższa temperatura przyspiesza proces utwardzania kleju, niska opóźnia
9. Przed wyrzuceniem dokładnie opróżnić opakowanie.

Kolor: transparentny / miodowy
Konsystencja: płynna

POBIERZ KARTA PRODUKTU - AKEMI AKEPOX 2000Oglądnij poradnik jak stosować płynny klej do kamienia Akemi Akepox 2000:

Brak komentarzy

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.