Zaawansowany klej do kamienia AKEMI AKEPOX 5000
AKEMI AKEPOX 5000
AKEMI AKEPOX 5000
Zaawansowany klej do kamienia AKEMI...
AKEMI AKEPOX 5000
AKEMI AKEPOX 5000

Zaawansowany klej do kamienia AKEMI AKEPOX 5000

AA5
W magazynie
580,00 zł
Brutto

Płynny klej do kamienia AKEPOX 5000, Dwuskładnikowy klej, nieżółknący Konsystencja kleju bardzo płynna, kolor przeźroczysty. Przeznaczony do klejenia i wypełniania kamienia na płaszczyznach poziomych w pracach restauracyjnych przy kamieniu.

Opakowanie
  • 1,5kg

 

Płynny klej do kamienia AKEPOX 5000

Klej Akemi Akepox 5000  to dwuskładnikowy klej  o płynnej konsystencji przeznaczony do klejenia i wypełniania kamienia na płaszczyznach poziomych. Przeznaczony przede wszystkim do prac restauracyjnych, dedykowany do jasnych i/lub białych – krystalicznych kamieni naturalnych. Charakteryzuje go dobra przyczepność do wilgotnego podłoża. Wysokie właściwości mechaniczne przy sklejaniu kamienia z innymi materiałami jak: metal, aluminium, drewno, ceramika, szkło. Możliwość zabarwiania pastami AKEMI i mieszania z mączką kamienną. Zalecane dozowanie w stosunku 2:1 (Komp. A:B).

Dwuskładnikowy klej, nieżółknący


Kleje do kamienia Akepox 5000

niska lepkość, dwuskładnikowy wypełniacz, tylko niewielka skłonność do przebarwień, łatwy do barwienia, nie zawiera rozpuszczalników, odporny na warunki atmosferyczne, dopuszczony do kontaktu z żywnością (certyfikat zewnętrznego niemieckiego instytutu badawczego), stosunek mieszania 2:1 Do widocznych spoin klejonych wewnątrz i na zewnątrz, do wkładania i renowacji, wypełniania pęknięć, zatapiania i wzmacniania. Dobra przyczepność do wilgotnego kamienia.

Informacje techniczne dotyczące kleju do kamienia Akepox 5000

- Obszar zastosowania: Kuchnia, Łazienka i sanitariaty, Stół i parapet, Podłogi i schody, Ogród i taras, Nagrobek i pomnik, Strefa spożywcza, Przemysł kamieniarski
- Materiał: Kamień naturalny, Granit, Marmur i wapień, Asfalt betonowy, Lastryko, Włókno szklane i węglowe, Szkło, Drewno, PCV i akryl
- Zewnętrzne / wewnętrzne: Wnętrze, Zewnętrzne
- Aplikacja klejąca: Klejenie, wypełnianie
- Czas pracy: Długi
- Technologia klejenia: Żywica epoksydowa
- Stabilność UV: Dobra 
- Klejenie: Sztywno 
- Czas utwardzania: Powolny
- Zdolność polerowania: Doskonała 
- Spójność: Płyn
- Kolor: Przezroczysty, może być kolorowy

Kategoria: profesjonalna chemia do kamienia naturalnego

15 kg opakowania kleju Akepox 5000 realizujemy na zamówienie

Brak komentarzy

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.