Zaawansowany klej do kamienia AKEMI AKEPOX 5000

Nowy produkt

Płynny klej do kamienia AKEPOX 5000, Dwuskładnikowy klej, nieżółknący Konsystencja kleju bardzo płynna, kolor przeźroczysty. Przeznaczony do klejenia i wypełniania kamienia na płaszczyznach poziomych w pracach restauracyjnych przy kamieniu.

Więcej szczegółów

580,00 zł brutto

  • 1,5kg

Więcej informacji

Płynny klej do kamienia AKEPOX 5000

Klej Akemi Akepox 5000  to dwuskładnikowy klej  o płynnej konsystencji przeznaczony do klejenia i wypełniania kamienia na płaszczyznach poziomych. Przeznaczony przede wszystkim do prac restauracyjnych, dedykowany do jasnych i/lub białych – krystalicznych kamieni naturalnych. Charakteryzuje go dobra przyczepność do wilgotnego podłoża. Wysokie właściwości mechaniczne przy sklejaniu kamienia z innymi materiałami jak: metal, aluminium, drewno, ceramika, szkło. Możliwość zabarwiania pastami AKEMI i mieszania z mączką kamienną. Zalecane dozowanie w stosunku 2:1 (Komp. A:B).

Dwuskładnikowy klej, nieżółknący


Kleje do kamienia Akepox 5000

niska lepkość, dwuskładnikowy wypełniacz, tylko niewielka skłonność do przebarwień, łatwy do barwienia, nie zawiera rozpuszczalników, odporny na warunki atmosferyczne, dopuszczony do kontaktu z żywnością (certyfikat zewnętrznego niemieckiego instytutu badawczego), stosunek mieszania 2:1 Do widocznych spoin klejonych wewnątrz i na zewnątrz, do wkładania i renowacji, wypełniania pęknięć, zatapiania i wzmacniania. Dobra przyczepność do wilgotnego kamienia.

Informacje techniczne dotyczące kleju do kamienia Akepox 5000

- Obszar zastosowania: Kuchnia, Łazienka i sanitariaty, Stół i parapet, Podłogi i schody, Ogród i taras, Nagrobek i pomnik, Strefa spożywcza, Przemysł kamieniarski
- Materiał: Kamień naturalny, Granit, Marmur i wapień, Asfalt betonowy, Lastryko, Włókno szklane i węglowe, Szkło, Drewno, PCV i akryl
- Zewnętrzne / wewnętrzne: Wnętrze, Zewnętrzne
- Aplikacja klejąca: Klejenie, wypełnianie
- Czas pracy: Długi
- Technologia klejenia: Żywica epoksydowa
- Stabilność UV: Dobra 
- Klejenie: Sztywno 
- Czas utwardzania: Powolny
- Zdolność polerowania: Doskonała 
- Spójność: Płyn
- Kolor: Przezroczysty, może być kolorowy

Kategoria: profesjonalna chemia do kamienia naturalnego

15 kg opakowania kleju Akepox 5000 realizujemy na zamówienie

Produkty powiązane