Żywica do uszczelniania kamienia AKEMI AKEPOX 2015 Anti-Stain

Nowy produkt

Akemi żywica epoksydowa do kamienia Akepox 2015 Anti-stain.


Zabezpieczenie kamienia naturalnego przed wystąpieniem wykwitów i plam powstających od wilgoci. Klej Akemi Akepox 2015 Anti-stain żywica epoksydowa do kamienia. Stosowana do pokrywania płyt z kamienia naturalnego w celu zabezpieczenia przed wystąpieniem wykwitów i plam powstających od wilgoci.

Więcej szczegółów

185,00 zł brutto

  • 900g
  • 15kg

Więcej informacji

Klej Akemi Akepox 2015 Anti-stain

Akemi Akepox 2015 Anti-stain żywica epoksydowa do kamienia. Stosowana do pokrywania płyt z kamienia naturalnego w celu zabezpieczenia przed wystąpieniem wykwitów i plam powstających od wilgoci. Akemi Klej do kamienia Akepox 2015 Anti-stain to dwuskładnikowa żywica epoksydowa stosowana jako warstwa uszczelniająca.

Preparat Akemi Akepox 2015 Anti-stain przeznaczony jest do uszczelniania kamienia od spodu i przy krawędziach, w celu wyeliminowania wykwitów i plam spowodowanych przez wilgoć występującą w podłożu. Zabezpiecza również kamień w dużym stopniu przed występowaniem rdzawych plam. Obsypanie po zastosowaniu AKEPOX-u 2015 powierzchni piaskiem kwarcowym poprawia przyczepność do zaprawy cementowej lub kleju.  Dozowanie w stosunku 2:1 (Komp. A+B)

Wydajność Akemi Akepox 2015 Anti-stain: ok. 6 m2/opak.
Opakowanie: 900g

Dwuskładnikowa żywica epoksydowa jako warstwa uszczelniająca

Konsystencja: płynna
Kolor: szary

Chemia kamieniarska Akemi od lat wykorzystywana jest przez fachowców pracujących zawodowo z kamieniem naturalnym.

Produkty powiązane