Zaawansowany klej do kamienia AKEMI AKEPOX 2020

Nowy produkt

Klej Akepox 2020 Akemi przeznaczony jest do klejenia i wypełniania kamienia na powierzchniach pionowych. Charakteryzuje go dobra przyczepność do wilgotnego podłoża oraz  wysokie właściwości mechaniczne przy łączeniu kamienia z innymi materiałami jak: metal, aluminium, drewno, ceramika, szkło. Możliwość koloryzowania pastami AKEMI.

Więcej szczegółów

375,00 zł brutto

  • 3kg
  • 22,5 Kg

Więcej informacji

Klej Akepox 2020 Akemi

Klej do kamienia Akepox 2020 Akemi przeznaczony jest do klejenia i wypełniania kamienia na powierzchniach pionowych. Charakteryzuje go dobra przyczepność do wilgotnego podłoża oraz  wysokie właściwości mechaniczne przy łączeniu kamienia z innymi materiałami jak: metal, aluminium, drewno, ceramika, szkło. Możliwość koloryzowania pastami AKEMI.


Klej do kamienia Akepox 2020 to dwuskładnikowy klej konstrukcyjny o pół gęstej konsystencji i kolorze szaro-beżowym. Przeznaczony przede wszystkim do klejenia i wypełniania kamienia na powierzchniach pionowych. Ma dobrą przyczepność do wilgotnego podłoża, wysokie właściwości mechaniczne przy łączeniu kamienia z innymi materiałami, możliwość zabarwiania pastami AKEMI. Dozowanie w stosunku 2:1 (Komp. A+B)
 

Opakowanie: 3 kg
Nr katalogowy: 10620

Opakowanie 22,5 kg
Nr katalogowy: 10621* Ta ilość kleju Akemi Akepox 2010 dostępna jest na zamówienie.

Chemia do kamienia Akemi sprzedawana jest w oryginalnych opakowaniach producenta.

POBIERZ KARTA PRODUKTU - AKEMI AKEPOX 2020

Produkty powiązane