Zaawansowany klej do kamienia AKEMI AKEPOX 2020

Nowy produkt

Klej Akepox 2020 Akemi przeznaczony jest do klejenia i wypełniania kamienia na powierzchniach pionowych. Charakteryzuje go dobra przyczepność do wilgotnego podłoża oraz  wysokie właściwości mechaniczne przy łączeniu kamienia z innymi materiałami jak: metal, aluminium, drewno, ceramika, szkło. Możliwość koloryzowania pastami AKEMI.

Więcej szczegółów

620,00 zł brutto

  • 3kg

Więcej informacji

Klej do kamienia Akepox 2020 Akemi

Stale płynny, dwuskładnikowy klej budowlany, bez rozpuszczalników, odporny na warunki atmosferyczne, proporcja mieszania 2:1. Stosowany do wypełniania spoin, zatapiania stali zbrojeniowej, do prac spajających w pozycji poziomej oraz wyrównywania nierównych powierzchni z kamienia naturalnego i sztucznego. Dobra przyczepność do metalu i wilgotnego kamienia.

Klej do kamienia Akepox 2020 Akemi przeznaczony jest do klejenia i wypełniania kamienia na powierzchniach pionowych. Charakteryzuje go dobra przyczepność do wilgotnego podłoża oraz  wysokie właściwości mechaniczne przy łączeniu kamienia z innymi materiałami jak: metal, aluminium, drewno, ceramika, szkło. Możliwość koloryzowania pastami AKEMI.

Ma dobrą przyczepność do wilgotnego podłoża, wysokie właściwości mechaniczne przy łączeniu kamienia z innymi materiałami, możliwość zabarwiania pastami AKEMI. Dozowanie w stosunku 2:1 (Komp. A+B)
 

Opakowanie: 3 kg
Nr katalogowy: 10620

Chemia do kamienia Akemi sprzedawana jest w oryginalnych opakowaniach producenta.

POBIERZ KARTA PRODUKTU - AKEMI AKEPOX 2020(!) Dla zakładów kamieniarskich, firm zajmujących się renowacją mamy dodatkowe rabaty przy stałej współpracy.
© Opisy prawnie chronione prawami autorskimi.


Krótki video poradnik jak dozować kleje do kamienia Akemi.

Produkty powiązane