Zaawansowany klej do kamienia AKEMI AKEPOX 2020
AKEMI AKEPOX 2020
AKEMI AKEPOX 2020
AKEMI AKEPOX 2020
Zaawansowany klej do kamienia AKEMI...
AKEMI AKEPOX 2020
AKEMI AKEPOX 2020
AKEMI AKEPOX 2020

Zaawansowany klej do kamienia AKEMI AKEPOX 2020

AA2020
W magazynie
620,00 zł
Brutto

Klej Akepox 2020 Akemi przeznaczony jest do klejenia i wypełniania kamienia na powierzchniach pionowych. Charakteryzuje go dobra przyczepność do wilgotnego podłoża oraz  wysokie właściwości mechaniczne przy łączeniu kamienia z innymi materiałami jak: metal, aluminium, drewno, ceramika, szkło. Możliwość koloryzowania pastami AKEMI.

 

Klej do kamienia Akepox 2020 Akemi

Stale płynny, dwuskładnikowy klej budowlany, bez rozpuszczalników, odporny na warunki atmosferyczne, proporcja mieszania 2:1. Stosowany do wypełniania spoin, zatapiania stali zbrojeniowej, do prac spajających w pozycji poziomej oraz wyrównywania nierównych powierzchni z kamienia naturalnego i sztucznego. Dobra przyczepność do metalu i wilgotnego kamienia.

Klej do kamienia Akepox 2020 Akemi przeznaczony jest do klejenia i wypełniania kamienia na powierzchniach pionowych. Charakteryzuje go dobra przyczepność do wilgotnego podłoża oraz  wysokie właściwości mechaniczne przy łączeniu kamienia z innymi materiałami jak: metal, aluminium, drewno, ceramika, szkło. Możliwość koloryzowania pastami AKEMI.

Ma dobrą przyczepność do wilgotnego podłoża, wysokie właściwości mechaniczne przy łączeniu kamienia z innymi materiałami, możliwość zabarwiania pastami AKEMI. Dozowanie w stosunku 2:1 (Komp. A+B)
 

Opakowanie: 3 kg
Nr katalogowy: 10620

Chemia do kamienia Akemi sprzedawana jest w oryginalnych opakowaniach producenta.

POBIERZ KARTA PRODUKTU - AKEMI AKEPOX 2020(!) Dla zakładów kamieniarskich, firm zajmujących się renowacją mamy dodatkowe rabaty przy stałej współpracy.
© Opisy prawnie chronione prawami autorskimi.


Krótki video poradnik jak dozować kleje do kamienia Akemi.

Brak komentarzy

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.