Zaawansowany klej do kamienia AKEMI MS 76

Nowy produkt

Klej do kamienia Akemi MS 76. Przeznaczony do klejenia kamieni naturalnych i sztucznych oraz do łączenia kamienia z innymi materiałami np. kamienia z metalem, kamienia z szkłem, drewnem i tworzywami sztucznymi. Zawiesisty 2-składnikowy klej poliestrowy. Bardzo dobra przyczepność.

Więcej szczegółów

89,00 zł brutto

  • 1,5kg
  • 15kg

Więcej informacji

Klej do kamienia Akemi MS 76

Akemi MS 76 jest dwuskładnikowym klejem a bazie żywicy poliestrowej. Dwuskładnikowy gęsty klej przeznaczony także do wklejania listwy wzmocnieniowej. Charakteryzuje się tym że powierzchownie rozpuszcza listwę co powoduje bardzo mocne wiązanie. Klej po utwardzeniu nadaje się do polerowania. Przeznaczony do kamienia naturalnego, konglomeratów kamiennych.

Klej do kamienia Akemi MS 76 wyróżnia się następującymi właściwościami:

- krótki czas wiązania (20-40 min)
- łatwy w obróbce (szlifowanie, wiercenie, frezowanie)
- bardzo dobra wytrzymałość na kamieniach, metalu (żelazo, stal, aluminium) i różnych tworzywach sztucznych (PCV) również w wyższych temperaturach (do 100 st C)
- odporny na wodę, benzynę, oleje mineralne.


Zakres zastosowania Akemi MS76:


Chemia do kamienia Akemi MS 76 znajduje szczególne zastosowanie w przemyśle kamieniarskim i rzemiośle przy klejeniu kamienia naturalnego i sztucznego, żelaza, stali, aluminium, drewna i tworzyw sztucznych i tym podobnych materiałów ze sobą.


OPAKOWANIE: 1,5KG lub 15 Kg.

Kolor: jasnoszary

 

Sposób użycia Akemi MS-76:

Powierzchnię odtłuścić z pyłu, kurzu i innych zanieczyszczeń.
Temperatura pomieszczenia oraz materiału nie może byc niższa niż 5*C.
Pierwsza polimeryzacja nastepuje po 5-15 minutach od połaczenia z utwardzaczem. Pełne utwardzenie nastepuje po ok. 60 min. w tem. ok. 23*C.

POBIERZ KARTA PRODUKTU - AKEMI MS 76

Produkty powiązane