Usuń plamy z oleju na kostce brukowej i kamieniu

To nic skomplikowanego. Jeśli wcześniej nie został użyty na tyle dobry impregnat do kostki brukowej i pojawiły się na niej tłuste plamy z oleju samochodowego, lub inne jednym z rozwiązań jest Dynasil® OIL ABSORBER - Pasta usuwająca plamy z oleju i tłuszczy na kostce brukowej, betonie i kamieniu.

Ten samodziałający środek o konsystencji pasty (precyzyjniejszy w użyciu niż płyn) do usuwania plam od oleju i tłuszczach np. z kostki brukowej, kamienia naturalnego i betonu jest łatwy w użyciu i zdaje egzamin nawet w przypadku starych plam.

O jego skuteczności świadczy chociaż to, że kupują go u nas nawet firmy zajmujące się profesjonalnym myciem i renowacją kostki brukowej, układaniem kostki brukowej czy podjazdów z betonu, firmy zajmujące się obsługą powierzchni biurowych itp.

Zastosowanie OIL ABSORBER nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, nie wymaga doświadczenia a co najważniejsze nie zmywa oleju wyłącznie z powierzchni, ale realnie go wchłania, działając w głąb czyszczonej powierzchni. Zawarty w paście składnik "micro-absorber" posiada doskonałe właściwości do wiązania/pochłaniania olejów i tłuszczy, dlatego też plamy nie pojawią się ponownie po pewnym czasie (np. po wyschnięciu) co jest typowe dla preparatów zmywających jedynie powierzchniowo (po wyschnięciu preparatu plama wówczas pojawia się ponownie).

Kliknij, by przejść na stronę produktu OIL ABSORBER

Dokumentacja zdjęciowa dotycząca działania Preparatu do usuwania tłustych plam z kostki brukowej Oil Absorber:

Plamy z oleju na kostce brukowej
Jak usunąć plamy z oleju z kostki brukowej?
Środki chemiczne do czyszczenia kostki brukowej i kamienia
Usuwanie tłustych plam z kostki i podjazdu
Łatwe usuwanie oleju z kostki i kamienia preparatem OIL ABSORBER

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.