Jak zmyć zielony nalot z kamienia. Czym wyczyścić zielone zabrudzenia Instrukcja.

Wszystko co musisz wiedzieć o usuwaniu zielonych zabarwień na kamieniu, usuwaniu mchu z kamienia, zielonych plam z kamienia itp.

Oprócz amatorskich preparatów, które jedynie zwalczają widoczne zazieleniania na kamieniu murach czy tynkach na rynku dostępne są profesjonalne środki neutralne dla otoczenia i podłoża. Tym razem na warsztat bierzemy Akemi Longlife - Płyn do usuwania glonów i porostów z kamienia. Oto film z instrukcją działania (wyprodukowany przez producenta Akemi Germany)Co mówi o tym producent:

Zamów Środek do usuwania alg i mchu LONGLIFE tutaj

Szybki i bardzo skuteczny, lekko zasadowy środek czyszczący. Natychmiast i dokładnie usuwa naturalne warstwy i przebarwienia spowodowane przez kwiaty i liście z powierzchni kamiennych, takich jak marmur, granit, beton i inne kamienie naturalne.

Koncentrat czyszczący rozpuszczalny w wodzie, wolny od chloru, kwasów, ługów i rozpuszczalników

Trwale usuwa błony spowodowane przez rośliny z kamienia naturalnego i sztucznego na zewnątrz (m.in. marmur, granit, piaskowiec, klinkier, kamionka szlachetna, betonowy popiół) na zewnątrz. Produkt szczególnie nadaje się do płytek tarasowych, elewacji, schodów i ścian. Doskonale nadaje się do drewna (ekrany, tarasy) i dachówki. Efekt utrzymuje się do jednego roku, a tym samym trwale zapobiega regeneracji filmów powodowanych przez rośliny.


Dane techniczne do zastosowania: 
Powierzchnia kamienia: Szorstki, drobno szlifowany, szlifowany, satynowany, młotkowany, piaskowany, antyczny, piłowany, cięty śrutowo, szorstki, polerowany, podpalany
Baza chemiczna: Na bazie wody
Metoda aplikacji: Szeroki pędzel, Szorowarka, Mop, Pędzel, Ręczny, Natrysk
Stężenie: Koncentrat
wartość PH: PH neutralne
Czyszczenie: Usuwanie plam i specjalne czyszczenie
Materiał: Kamień naturalny, marmur i wapień, granit, lastryko, łupek, betonowy popiół, kamienie wrażliwe na kwasy
Obszar zastosowania: Ogród i taras, nagrobek i pomnik, fasada

Kliknij aby przejść do sklepu

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.