Czym myć blat z kamienia naturalnego w kuchni.

Zaplamienia, przebarwienia, zniszczony połysk, wykruszenia - dziurki, popękania - nic bardziej gorszego nie spotka Twojego blatu z granitu lub marmuru w kuchni czy łazience. Jak zatem korzystać z blatu z kamienia naturalnego, aby nawet po wielu latach jego powierzchnia wyglądała jak nowa, a używanie z blatu w kuchni nie było kojarzone ze stresem, że go uszkodzimy?

Czytaj dalej
486 odsłony

Rozlany znicz na nagrobku - usuwamy parafinę z pomnika.

Rozlany znicz na nagrobku - usuwamy parafinę z pomnika. W Polsce, w listopadzie najwięcej problemów z doczyszczeniem kamienia naturalnego mają niewątpliwie wszyscy ci, którzy opiekują się grobowcami, pomnikami i nagrobkami. Powód przeważnie jest jeden - pęknięty znicz, lampion i rozlany wosk z pękniętej obudowy świecy.Czasami plamy z wosku na nagrobku są jedynie śladowe, bo wosk czy parafina nie były na tyle rozgrzane i wyciekając ostygły lub pęknięcie szklanej obudowy znicza nastąpiło w końcowej fazie jego wypalania. Zazwyczaj jednak klienci pokazują zdjęcia ogromnych plam rozlanego wosku na całej płycie nagrobnej, ściekającego nawet na otoczenie nagrobka. Trudniejsze do usunięcia są też plamy z rozgrzanego znicza na nagrobkach, które zbudowane są z lastryka lub niewypolerowanego, szorstkiego kamienia, bo chłonność materiału sprawia, że zachowują się jak gąbka.

Czytaj dalej
3349 odsłony

Jak usunąć wosk z kamienia w łatwy sposób?

Usuwanie parafiny lub wosku z kamienia zrobić należy przy użyciu innych preparatów niż do np. usuwania wosku na powierzchni np. z past czyszczących, myjących, które pozostawiają wosk jedynie na powierzchni.

Czytaj dalej
423 odsłony

Efekt usuwania tłustych plam z kostki brukowej.

Nawet stare plamy z oleju na kostce brukowej można teraz łatwo usunąć samodzielnie. Zaplamiona kostka po takiej kuracji wygląda jak nowa. Jest czysta, pozbawiona plam i śladu po nich. 

Czytaj dalej
452 odsłony

Jak zmyć zielony nalot z kamienia. Czym wyczyścić zielone zabrudzenia Instrukcja.

Jak zmyć zielony nalot z kamienia. Czym wyczyścić zielone zabrudzenia Instrukcja działania skutecznych preparatów. Skuteczne likwidowanie zielonych narośli na powierzchni z kamienia, tynku, cegły polega na tym aby nie odradzały się one ponownie a nie aby likwidować je jedynie wizualnie i chwilowo.

Czytaj dalej
641 odsłony

Usuwanie tłustych plam z oleju na kostce brukowej i kamieniu.

Usuwanie tłustych plam z oleju i wosku na kostce brukowej i kamieniu to nic skomplikowanego. Zobacz jak w prosty sposób użyć właściwych produktów by pozbyć się plam.

Czytaj dalej
166 odsłony
Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.